Tyron Woodley na UFC Vegas 11 odniósł trzecią porażkę z rzędu. Były mistrz kategorii półśredniej doznał kontuzji żebra, która w piątej rundzie wyeliminowała go z dalszej walki, co oznaczało wygraną jego rywala przez TKO. Covington dominował nad Woodleyem przez cały pojedynek obalając go i kontrolując walkę w parterze. „The Chosen One” w krótkim wideo zaraz po gali krótko wypowiedział się na temat tego starcia.

Naprawdę was doceniam, kocham was. Nie poszło tak jak tego chciałem. To ostatnia osoba, z którą chciałbym przegrać. Nie wiem co się kur*a stało. Jest jak jest. Trzeba się z tego otrzepać, przestać się tym zamęczać i znaleźć rozwiązanie.

Dla „T-Wooda” (19-6-1 MMA) była to trzecia porażka z rzędu. Amerykanin nigdy w swojej karierze nie przegrał trzech walk z rzędu. Zawodnik nie wygrał żadnej rundy w trakcie swoich ostatnich trzech pojedynków. Mierzył się w tym czasie z absolutną czołówką – mistrzem Kamaru Usmanem, pretendentem Gilbertem Burnsem i teraz Covingtonem.

Nie wiadomo jaka przyszłość czeka 38-letniego byłego mistrza – prezydent UFC otwarcie nawołuje żeby ten zaczął zastanawiać się nad sportową emeryturą. Sam Woodley nie wypowiedział się jeszcze na ten temat. Co ciekawe, specjalista ESPN oraz były pretendent do tytułu mistrzowskiego UFC, Chael Sonnen, w jednej z rozmów z Arielem Helwanim sugerował, że Woodley powinien spróbować przejść do kategorii średniej. Od zawsze wiadomo, iż zawodnik miał problemy z cięciem wagi, a podczas ważenia wyglądał na odwodnionego.

17 KOMENTARZE

 1. Poszedł facet z buldogiem do parku, a tam odbywały się wyścigi hartów.

  Buldog mówi do faceta:

  – Zapisz mnie proszę. Na pewno wygram! Zobaczysz…

  – Co ty buldog, nie dasz rady.

  – Mówię ci, że dam. Proszę zapisz mnie.

  Więc zapisał facet buldoga na wyścigi. Po chwili wszystkie psy stanęły na starcie, a wśród nich buldog. Sędzia dał znać, otworzyły się boksy i psy wystartowały. Pierwsze okrążenie i buldog przebiega linię mety ostatni. Właściciel zaniepokojony wydziera się z trybun:

  – No i co? Jesteś ostatni!

  – Spoko, spoko

  Drugie okrążenie i pies znów przebiega przez metę na samym końcu. Facet się wydziera:

  – Buldog, co jest?!

  – Spoko, spoko

  Przed ostatnim okrążeniem pies znów ostatni przebiegł linię mety. Facet krzyczy:

  – Buldog, co jest? Dasz radę?!

  – Dam, spoko, spoko

  Na ostatniej prostej pies znów był najgorszy i przybiegł na metę ostatni. Po wyścigu podchodzi do niego pan:

  – No i co? Mówiłeś, że dasz radę. Co jest buldog?

  – Ku*wa, nie wiem…

 2. To systemowy rasizm zadziałał poprzez słabej jakości danonki jakie musiał zjadać za dziecka jako czarny w złej dzielnicy i przez to ukształtowały się słabsze żebra niż u Colby. Wina białego, mówię wam.

 3. To systemowy rasizm zadziałał poprzez słabej jakości danonki jakie musiał zjadać za dziecka jako czarny w złej dzielnicy i przez to ukształtowały się słabsze żebra niż u Colby. Wina białego, mówię wam.

  Przegrał bo nie korzystał z pomocy białych lekarzy a czarni lekarze nie mieli warunków do nauki bo do biblioteki chodzi biali i wypożyczali wszystkie książki.:razz:utinlaugh:

  Wina białych .

 4. Woodley chciał sie pożegnac z fanami ale przypomniał sobie że ich nie ma więc wyszło cos takiego.

 5. Skończył się Hendricks skończył się Lawler , Woodley  , Condit  , McDonald , kończy się pewna " era" jedynie GSP odszedł w chwale w odpowiednim momencie

 6. Pierwsze słowa Woodleya po porażce z rąk Covingtona

  To ostatnia osoba, z którą chciałbym przegrać.

  Jakie to jest piekne ze zakompleksiony rasistowski makak wspierający tych skurwe*ynow BLM przegral z gosciem ktory lata w czapce MAGA co potomkom najslabszych ludzi z plemienia kojarzy sie jedynie z powrotem na pola bawelny. I to jeszcze przegrał przed czasem, po 4 rundach deklasacji w kazdej płaszczyźnie :razz:utinlaugh:

 7. Jakie to jest piekne ze zakompleksiony rasistowski makak wspierający tych skurwe*ynow BLM przegral z gosciem ktory lata w czapce MAGA co potomkom najslabszych ludzi z plemienia kojarzy sie jedynie z powrotem na pola bawelny. I to jeszcze przegrał przed czasem, po 4 rundach deklasacji w kazdej płaszczyźnie :razz:utinlaugh:

  Prawie tak piękne jak ten gość co lata w czapce MAGA przegrał z czarnym Amerykaninem który uważa się za Nigeryjczyka.

  I to jeszcze przed czasem, ze złamaną szczęką.

  :werdum:

 8. Prawie tak piękne jak ten gość co lata w czapce MAGA przegrał z czarnym Amerykaninem który uważa się za Nigeryjczyka.

  I to jeszcze przed czasem, ze złamaną szczęką.

  :werdum:

  Zycie zycie jest nowela :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.