Tyron Woodley doznał poważnej kontuzji podczas walki z Colbym Covingtonem. Były mistrz kategorii półśredniej przegrał trzecią walkę z rzędu. W piątej rundzie walki na UFC Vegas 11 przez uraz pojedynek został zakończony – wynik to wygrana przez TKO dla Covingtona. Woodley przesłał zdjęcie rentgenowskie pokazujące złamane żebro do dziennikarza ESPN, Ariela Helwaniego.

Zdjęcie pokazujące złamane żebro Tyrona Woodleya, przesłane przez samego zawodnika. Powiedział, że poczuł pęknięcie wcześniej w walce i próbował duszenia gilotynowego do wstania z parteru i poczuł kolejne pęknięcie. Nigdy nie czuł takiego bólu.

Na ten moment zawodnik odpoczywa w hotelu.

Dla Woodleya (19-6-1 MMA) była to trzecia porażka z rzędu. Zawodnik nie wygrał żadnej rundy w trakcie swoich ostatnich trzech pojedynków. Mierzył się w tym czasie z absolutną czołówką – mistrzem Kamaru Usmanem, pretendentem Gilbertem Burnsem i teraz Covingtonem. Nie wiadomo jaka przyszłość czeka 38-letniego „T-Wooda” – prezydent UFC otwarcie nawołuje żeby ten zaczął zastanawiać się nad sportową emeryturą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.