Tyron Woodley doznał poważnej kontuzji podczas walki z Colbym Covingtonem. Były mistrz kategorii półśredniej przegrał trzecią walkę z rzędu. W piątej rundzie walki na UFC Vegas 11 przez uraz pojedynek został zakończony – wynik to wygrana przez TKO dla Covingtona. Woodley przesłał zdjęcie rentgenowskie pokazujące złamane żebro do dziennikarza ESPN, Ariela Helwaniego.

Zdjęcie pokazujące złamane żebro Tyrona Woodleya, przesłane przez samego zawodnika. Powiedział, że poczuł pęknięcie wcześniej w walce i próbował duszenia gilotynowego do wstania z parteru i poczuł kolejne pęknięcie. Nigdy nie czuł takiego bólu.

Na ten moment zawodnik odpoczywa w hotelu.

Dla Woodleya (19-6-1 MMA) była to trzecia porażka z rzędu. Zawodnik nie wygrał żadnej rundy w trakcie swoich ostatnich trzech pojedynków. Mierzył się w tym czasie z absolutną czołówką – mistrzem Kamaru Usmanem, pretendentem Gilbertem Burnsem i teraz Covingtonem. Nie wiadomo jaka przyszłość czeka 38-letniego „T-Wooda” – prezydent UFC otwarcie nawołuje żeby ten zaczął zastanawiać się nad sportową emeryturą.

18 KOMENTARZE

 1. Tylko weźcie mnie tu nie cytujcie i nie oznaczajcie, bo to nie ja rzucam te wymówki i w ogóle piszę, że to największy ból ever. Dzięki.

 2. Moja mama jak spadła z drabiny i złamała żebro to jeszcze podłogę na mokro zrobiła i potem rosół bo jej się nudziło na L4.

 3. Jutro w wybiórczej: "Biały pobił publicznie Afroamerykanina. Tramp zadzwonił do oprawcy i mu osobiście pogratulował"

 4. Jutro w wybiórczej: "Biały pobił publicznie Afroamerykanina. Tramp zadzwonił do oprawcy i mu osobiście pogratulował"

  Raczej: " Dobry przyjaciel Trumpa prawie zabił afroamerykańskiego aktywistę BLM"

 5. On jest biały w środku czy to negatyw ?

  O by Cie :lesnarhappy:

  A tak ogólnie to trochę mu nie pykło… To żebro też… Fakt faktem że nawet gdyby był nr 4 to wszystko to co przegral i tak by przegral więc nie róbmy z niego takiego znowu chłopca do bicia.

  Dana naturalnie z czystej sympatii dal mu walki nie do wygrania… A teraz mamy chłopca w którego można porzucać gownem :jjsmile:

 6. Jutro w wybiórczej: "Biały pobił publicznie Afroamerykanina. Tramp zadzwonił do oprawcy i mu osobiście pogratulował"

  Jakaś zakłamana gazeta ostatnio pytała: "Jak być obiektywnym? Przedstawiaj fakty, nie opinie". To tak jak powyżej, same suche fakty.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.