Świetna wiadomość dla wszystkich polskich fanów wszechstylowej walki wręcz! Niepokonany Salahdine Parnasse (MMA 14-0-1) przedłużył kontrakt z KSW na okres półtora roku. Oznacza to, że przez co najmniej najbliższe 18 miesięcy będziemy mogli podziwiać występy zaledwie 22–letniego Francuza w oktagonie naszej rodzimej organizacji. O nowej umowie za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował klub, w którym na co dzień trenuje aktualny czempion wagi piórkowej.

Nasz mistrz, Salahdine Parnasse, oficjalnie podpisał nowy kontrakt z KSW na okres 18 miesięcy. Będzie bronił swojego tytułu mistrzowskiego kategorii piórkowej i na pewno sięgnie po pas wagi lekkiej!

Parnasse z największą polską organizacją jest związany od końca 2017 roku. Dotychczas pod jej szyldem stoczył pięć pojedynków, za każdym razem zachwycając publiczność swoimi umiejętnościami. W kwietniu 2019 roku zdobył tymczasowy pas, nokautując Romana Szymańskiego w trzeciej rundzie.

Ostatni raz w oktagonie był widziany na gali z numerem 52, gdzie pokonał niezwykle doświadczonego Ivana Buchingera przez jednogłośną decyzję sędziów. Z chwilą, gdy Mateusz Gamrot rozstał się z KSW, Francuz stał się niekwestionowanym mistrzem kategorii piórkowej.

Póki co, nie wiadomo, kiedy reprezentant ATCH Academy ponownie wejdzie do klatki. Nieznany jest również potencjalny oponent.

15 KOMENTARZE

  1. Walki* słownik :facepalm:

    Walki nikogo tu nie interesują.

    Prosimy coś więcej o tych wałkach :fjedzia:.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.