Do ciekawego starcia w kategorii półciężkiej dojdzie podczas gali UFC, do której dojdzie 5 sierpnia w Nashville. Podczas wydarzenia zmierzą się ze sobą Ovince Saint Preux oraz Ion Cutelaba. Informację przekazał Nolan King z MMA Junkie.

Saint Preux (MMA 26-17) to weteran organizacji, który najlepsze lata ma za sobą. Haitańczyk przegrał w ostatniej walce z Philipe Linsem przez nokaut w niespełna minutę podczas lutowej gali UFC. Saint Preux dla amerykańskiego potentata stoczył 26 pojedynków, z których wygrał 14, a przegrał 12 starć. 40-latek w swojej karierze pokonywał takich rywali jak m.in. Corey Anderson, Mauricio Rua czy Nikita Krylov. W 2016 roku rywalizował o tymczasowy pas wagi półciężkiej, jednak na UFC 197 przegrał przez jednogłośną decyzję z Jonem Jonesem. 20 z 26 zwycięstw zdobywał przed czasem.

Cutelaba (MMA 17-9-1, 1 NC) w ostatnim starciu przerwał serię trzech porażek z rzędu. Mołdawianin pokonał Tannera Bosera przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie na kwietniowej gali UFC. „Hulk” dla amerykańskiego hegemona walczy od 2016 roku. Na 14 stoczonych walk wygrywał 6, przegrywał 7, a jedną zremisował. Cutelaba w swojej karierze rywalizował z takimi nazwiskami jak m.in. Glover Teixeira, Magomed Ankalaev czy Jared Cannonier. 15 z 17 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.

No replies yet

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,565 komentarzy 11,141 polubień

Do ciekawego starcia w kategorii półciężkiej dojdzie podczas gali UFC, do której dojdzie 5 sierpnia w Nashville. Podczas wydarzenia zmierzą się ze sobą Ovince Saint Preux oraz Ion Cutelaba. Informację przekazał Nolan King z MMA Junkie.

Cutelaba (MMA 17-9-1, 1 NC) w ostatnim starciu przerwał serię trzech porażek z rzędu. Mołdawianin pokonał Tannera Bosera przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie na kwietniowej gali UFC. "Hulk" dla amerykańskiego hegemona walczy od 2016 roku. Na 14 stoczonych walk wygrywał 6, przegrywał 7, a jedną zremisował. Cutelaba w swojej karierze rywalizował z takimi nazwiskami jak m.in. Glover Teixeira, Magomed Ankalaev czy Jared Cannonier. 15 z 17 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.