Pretendent do pasa kategorii piórkowej UFC, Ilia Topuria, pozostaje pewny swego przed mistrzowską walką. „El Matador” uważa, że jego najbliższy rywal nie ma z nim żadnych szans.

Topuria w najbliższej walce zawalczy o pas kategorii piórkowej. Gruzin podczas gali UFC 298 zmierzy się z Alexandrem Volkanovskim. Walka uświetni wydarzenie, które odbędzie się 17 lutego w Anaheim w Kalifornii. O swoim pojedynku „El Matador” opowiedział w rozmowie z ESPN Deportes. Topuria uważa, że Volkanovski będzie się jedną z najłatwiejszych walk w jego karierze. Sam jest zdania, że da świetny występ na lutowej gali i odbierze Australijczykowi pas wagi piórkowej.

On nie ma żadnych szans. Nie widzę żadnych dziur, ale wiem jak on atakuje. Jedynym atakiem z jego strony są niskie kopnięcia. To jedyne co potrafi robić. Ma dobrą kondycję, ale to jak każdy, jeśli nie jest pod presją. Myślę, że to będzie perfekcyjny i mistrzowski występ z mojej strony. Uderzać i nie dać się uderzać. To jest to co zobaczycie w tej walce. Nie mam żadnych wątpliwości, że dojdzie do skończenia i to będzie jedno z najłatwiejszych starć w mojej karierze.

Topuria (MMA 14-0) wygrał w czerwcu z Joshem Emmettem w walce wieczoru gali UFC on ABC 5. „El Matador” zdominował rywala i pewnie pokonał go przez jednogłośną decyzję sędziów punktowych. Niepokonany Gruzin w amerykańskiej organizacji rywalizuje od 2020 roku. Wygrana z Emmettem była jego szóstą wiktorią pod szyldem amerykańskiego potentata. 26-latek zajmuje 5. miejsce w rankingu dywizji piórkowej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,953 komentarzy 3,008 polubień

Pretendent do pasa kategorii piórkowej UFC, Ilia Topuria, pozostaje pewny swego przed mistrzowską walką. „El Matador” uważa, że jego najbliższy rywal nie ma z nim żadnych szans. Topuria w najbliższej walce zawalczy o pas kategorii piórkowej. Gruzin podczas gali UFC 298 zmierzy się z Alexandrem Volkanovskim. Walka uświetni wydarzenie, które odbędzie się 17 lutego w Anaheim […]

Odpowiedz polub

click to expand...