Popularny „Durinho” po cennym zwycięstwie ze Stephenem Thompsonem na UFC 264 chciałby szybko wrócić do oktagonu. Na jego liście życzeń znajdują się Leon Edwards, Jorge Masvidal oraz Nate Diaz. Brazylijczyk od kilku tygodni sukcesywnie wyzywa każdego z nich na pojedynek. Wygląda jednak na to, że żaden z wymienionych zawodników w najbliższym czasie nie zamierza podjąć rzuconej rękawicy, o czym poinformował sam zainteresowany za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Leon Edwards, Jorge Masvidal i Nate Diaz nie chcą zadymy.

Gilbert Burns (MMA 20-4) ostatnią wygraną odbił się po przegranej konfrontacji o tytuł mistrzowski kategorii półśredniej z Kamaru Usmanem. Szansę walki o pas otrzymał po sześciu imponujących wiktoriach z rzędu. Dotychczas w swojej karierze zanotował aż czternaście skończeń przed czasem, z których sześć przez KO/TKO, a osiem przez poddanie. Aktualnie jest sklasyfikowany na drugim miejscu w rankingu.

Reprezentant klubu Sanford MMA ma nadzieję na to, że uda mu się wystąpić ponownie jeszcze przed końcem bieżącego roku. Biorąc pod uwagę problem z doborem odpowiedniego przeciwnika, nie wiadomo, czy jego plany nie zostaną pokrzyżowane.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Raven
Raven

KSW
Light Heavyweight

5,802 komentarzy 22,634 polubień

„Nie chcą zadymy”​

I nic dziwnego. Zadyma kuruje dłonie i walczy z Vasylem na Gromdzie. Chcieć to sobie mogą.

Leon, Masvidal and Nate don’t want no smoke

No tu Burns to popłynął. Że niby Diaz nie chce smoke? A może jeszcze Conor gardzi Properem, a Bones brzydzi się kokainą? :beczka:

Odpowiedz 10 polubień

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

16,144 komentarzy 35,864 polubień

Nie chcą zostać przeleżeni

Odpowiedz 4 polubień

M
Mtiorian

Brutaal
Lightweight

501 komentarzy 969 polubień

NO WŁAŚNIE DAWAĆ DYMY I ZADYMY A NIE TAKICH STYPIARZY HA TFU!!!

Odpowiedz polub

M
Mr M

Oplot Challenge
Middleweight

98 komentarzy 371 polubień

Burnt jak skamle o stockton slapa w kiblu. Niech walczy z tym z tym drugim nudziarzem co już wyłapał slapa i prawie się wykoleił

Odpowiedz polub