Już za niespełna trzy tygodnie do oktagonu UFC powróci Israel Adesanya. Z tej okazji amerykański hegemon postanowił przypomnieć jego ostatnią wygraną.

Adesanya powróci do akcji na okoliczność gali UFC 293. Wydarzenie odbędzie się 9 września w australijskim Sydney. „The Las Stylebender” zmierzy się w walce wieczoru z Seanem Stricklandem o pas kategorii średniej. Nigeryjczyk tytuł odzyskał w ostatnim pojedynku i to właśnie to starcie postanowił przypomnieć amerykański potentat. Adesanya znokautował Alexa Pereirę w drugiej rundzie walki wieczoru kwietniowej gali UFC 287. Nigeryjczyk udanie zrewanżował się „Poatanowi” za wcześniejszą porażkę i zabranie pasa. Poniżej cała walka opublikowana przez UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,801 komentarzy 11,901 polubień

Już za niespełna trzy tygodnie do oktagonu UFC powróci Israel Adesanya. Z tej okazji amerykański hegemon postanowił przypomnieć jego ostatnią wygraną.

Adesanya powróci do akcji na okoliczność gali UFC 293. Wydarzenie odbędzie się 9 września w australijskim Sydney. "The Las Stylebender" zmierzy się w walce wieczoru z Seanem Stricklandem o pas kategorii średniej. Nigeryjczyk tytuł odzyskał w ostatnim pojedynku i to właśnie to starcie postanowił przypomnieć amerykański potentat. Adesanya znokautował Alexa Pereirę w drugiej rundzie walki wieczoru kwietniowej gali UFC 287. Nigeryjczyk udanie zrewanżował się "Poatanowi" za wcześniejszą porażkę i zabranie pasa. Poniżej cała walka opublikowana przez UFC.

Odpowiedz polub

click to expand...