Najlepsza organizacja MMA na świecie zestawiła ze sobą Michelle Waterson-Gomez oraz Luanę Pinheiro na okoliczność gali UFC 287. Informację o pojedynku wagi słomkowej, który odbędzie się 8 kwietnia w Nowym Jorku, przekazał na Twitterze dziennikarz Eurosportu, Marcel Dorff.

Waterson-Gomez (MMA 18-10) przegrała dwie ostatnie oraz 4 z 5 ostatnich walk. W lipcu ubiegłego roku „The Karate Hottie” musiała uznać wyższość Amandy Lemos, która poddała ją w drugiej rundzie. 37-latka, która w UFC rywalizuje od 2015 roku, wygrywała w swojej karierze z takimi rywalkami jak m.in. Karolina Kowalkiewicz, Paige VanZant czy Jessica Penne. Waterson-Gomez zajmuje 11. miejsce w rankingu kategorii słomkowej UFC.

Pinheiro (MMA 10-1) w najlepszej organizacji MMA na świecie rywalizuje od 2021 roku. Dotychczas stoczyła dwa pojedynki, które zwyciężyła. Ostatnią walkę wygrała z Sam Hughes przez jednogłośną decyzję sędziów punktowych w listopadzie 2021. W kwietniu ubiegłego roku miała walczyć z Jessicą Penne, jednak ostatecznie do walki nie doszło. Pinheiro zajmuje 13. pozycję w rankingu kategorii słomkowej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

BogdanJanusz

UFC
Featherweight

8,525 komentarzy 56,370 polubień
Janusz Sram

WSOF
Bantamweight

3,114 komentarzy 4,490 polubień

Waterson dobry MILF zawsze warto obczaić.

Odpowiedz 2 polubień