michał andryszak

Michał Andryszak zaliczył udany powrót do klatki na gali HYBRID MMA 4, która 20 kwietnia odbyła się w Zielonej Górze. Polak w drugiej rundzie rozbił uderzeniami Dirleia Broenstrupa.

Uderzenie na korpus ze strony Michała Andryszaka, po chwili kopnięcie w to samo miejsce. „Longer” zajął środek klatki i spychał przeciwnika pod siatkę, gdzie doskakiwał do niego z kolejnymi seriami uderzeń. Dirlei Broenstrup skupiał się głównie na defensywie, praktycznie nie zadawał ciosów, a jedynie od czasu do czasu starał się odpowiadać kontrami. Próba sprowadzenia ze strony Brazylijczyka, wybronił to jednak Polak i po chwili „Longer” był z góry w parterze. Do samego końca odsłony Andryszak kontrolował swoją pozycję i zaznaczał tym samym przewagę.

Andryszak szybko zajął środek klatki i ponownie spychał przeciwnika pod siatkę. „Longer” w pewnym momencie zaatakował potężnym kopnięciem na korpus, które wyraźnie odczuł Brazylijczyk. Polak szybko do niego doskoczył zadając kolejne uderzenia, Broenstrup osunął się na matę i tam „Longer” zakończył starcie uderzeniami w parterze.

Michał Andryszak (MMA 26-11-0) wrócił do klatki po przegranej, którą poniósł we wrześniu 2023 roku w starciu z Ivanem Vitasovicem. Wcześniej „Longer” odniósł trzy zwycięstwa z rzędu, pokonując kolejno Evgeniya Goluba, Jacka Kujtkowskiego i Edera de Souzę. W poprzednich starciach 32-latek wygrywał między innymi z Guto Inocente, Ionem Grigore czy Fernando Rodriguesem Juniorem, a przegrywał z Philem De Friesem, Luisem Henrique, Michałem Kitą i Darko Stosicem.

Dirlei Broenstrup (MMA 17-12-0) w poprzednich siedmiu starciach wygrał tylko raz, pokonując przez przerwanie lekarza Mateusa Messarosa. W pozostałych walkach Brazylijczyka odprawiali między innymi Parker Porter, Marcio Breno i Ivan Erslan. 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

17,915 komentarzy 47,366 polubień

Longer pal wroty z tej gówno organizacji, tam samych bażantów będziesz dostawał, większą wartość sportową masz na fenie czy Babilonie o zagranicy nie wspominając.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,667 komentarzy 47,148 polubień

Longer jak zwykle. Obił kelnera, więc zaraz zacznie się mówienie o UFC

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Olo
Olo

KSW
Welterweight

5,317 komentarzy 28,695 polubień

Longer pal wroty z tej gówno organizacji, tam samych bażantów będziesz dostawał

Bażanty chociaż smaczne więc mógł trafić gorzej.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,913 komentarzy 75,016 polubień

Przeciwnik WIEELKI CHŁOP - szacunek dla Longera.

Screenshot_2024-04-21-01-58-57-55_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

Bellator
Lightweight

4,257 komentarzy 12,527 polubień

Przeciwnik WIEELKI CHŁOP - szacunek dla Lomgera.

View attachment 97122

Longer łydy wieksze niż uda przeciwnika :juanlaugh:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

20,605 komentarzy 34,333 polubień

Longer pal wroty z tej gówno organizacji, tam samych bażantów będziesz dostawał, większą wartość sportową masz na fenie czy Babilonie o zagranicy nie wspominając.

No to się pobawi nam Michał w rasowego myśliwego i sobie trochę poprawi rekord... :lol:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

20,605 komentarzy 34,333 polubień

Przeciwnik WIEELKI CHŁOP - szacunek dla Longera.

View attachment 97122

195 vs 185 cm, tylko Longer stoi bliżej... ale do tego 11 lat starszy z wagi półciężkiej, a zaczynał w średniej, a Michał wielkie chłopisko...

Longer łydy wieksze niż uda przeciwnika :juanlaugh:

Łydy to ma ogromne... :bye:a niedawno w sklepie widziałem takiego łysego pakiera, szeroki na górze, a łydki sporo mniejsze od moich...:lol: a nie mam takich konarów jak Michał...

Odpowiedz 1 Like

Średniej wielkości znawca

Legacy FC
Middleweight

2,070 komentarzy 6,589 polubień

Michał po walce dał wywiad, w którym powiedział, że jest "za dobry na małe organizacje, a za słaby na duże."

I ja myślę, że w przypadku Michała to problem jest niestety w podejściu. Po walce ze Stosiciem przegranej splitem miał pretensje do sędziów o punktowanie, bo "on ma marzenia". Co za dziwne myślenie, jakby sędziowie byli nie od sędziowania walki tylko od spełniania marzeń. A nawet jak są, to co, to Stosić nie ma marzeń? Czy sędziowie mają spełniać te tylko Andryszaka?

Nie wierzę, że nie przydałby się KSW w czasach rankingu. Mógłby tam się mielić i mielić i zawsze byłoby go z kim zostawić. Więc chyba jest tak, że jest za mocny na bumów journeymanów i za słaby żeby zarabiać tyle ile chce. Mentalnie czuje się zawodnikiem UFC, ale realnie przegrywa z Vitasowiciem i obija typa z jedną walką na koncie i pomimo tego, że jest młody (32l) na zawodnika wagi ciężkiej, to raczej gołym okiem widać, że lepiej już było.

Michał, był taki zawodnik, co się zorientował, że zrobił co mógł, dotknął sufitu i teraz zacznie dostawać wciry. Zaczął sobie budować baseny i żyje - nie każdy musi być zawodnikiem MMA.

A jak chcesz być zawodnikiem MMA i jeszcze do tego takim poważanym, to wygraj parę walk z rzędu z jakimikolwiek liczącymi się w Polsce zawodnikami. Ja wiem, że będzie kurewsko ciężko, będzie trzeba poświęcić czas, którego już Ci brakuje i jest duża szansa, że nie wypali. Ale takie jest życie i to nie tylko w sporcie: każdy z nas chipsożerców może sobie coś budować własnego, zakładam, że przynajmniej połowa tutaj ma jakiś biznes czy markę osobistą. I sukces nie przychodzi stąd, że się długo staramy i ludzie dookoła mówią nam, że jesteśmy fajni i na niego zasługujemy, trzeba jeszcze jakichś wyników rozłożonych w dłuższym okresie czasu.

I szczerze - już chyba lepiej dostać w papę od Bajora, próbując jeszcze raz sięgnąć po marzenia, niż obijać amatorów na pustych salach gimnastycznych.

Odpowiedz 5 polubień

click to expand...