Conor McGregor wczoraj nie zaatakował jedynie Justina Gaethjego. Irlandczyk otwarcie krytykował całą dywizję lekką, w tym mistrza i byłego rywala, Khabiba Nurmagomedova. Według McGregora, Rosjanin przynosi wstyd „prawdziwej walce”, o czym dał znać na swoim profilu na Twitterze.

Khabib, przynosisz sobie wstyd! Przerażony, chowający się szczur, tak jak zawsze. Powiedziałem to już wiele razy, tak zdarzyło się również już wiele razy. Przez szybę potwierdziliśmy to co było od zawsze wiadome. „Bez komentarza”… Przynosisz wstyd prawdziwej walce.

Khabib nie pozostał obojętny wobec słów McGregora:

Tak, pamiętamy, byłeś taki miły tamtej nocy… Bądź teraz taki sam, nie udawaj.

Przytulałem Twoje nogi? Zapomniałeś jak Cię posłałem na matę ciosem czy piszesz pijany? Pokonałem Cię w stójce, w zapasach i zniszczyłem Cię w grapplingu. Łapałeś powietrze rękami, a na koniec się poddałeś. Nie zapomnij swoich słów: „to tylko biznes”.

Nie lubisz nóg?

Jak doskonale wiedzą fani MMA, obaj panowie już raz w przeszłości mierzyli się ze sobą w oktagonie UFC. Wtedy górą był Nurmagomedov, który poddał Irlandczyka w 4. rundzie pojedynku. Bezpośrednie starcie nie miało jednak wpływu na relacje obu zawodników – dalej nie są one najlepsze, a sam McGregor od jakiegoś czasu nawołuje o rewanż z Rosjaninem.

Teraz tymczasowym mistrzem kategorii lekkiej jest Justin Gaethje, który na UFC 249 pokonał Tony’ego Fergusona. To zapewne on będzie kolejnym rywalem Nurmagomedova w walce o prawdziwy pas mistrzowski UFC. Nie wiadomo kiedy miałoby się odbyć takie starcie – mówi się o sierpniu tego roku.

Zobacz także: McGregor do Justina Gaethjego – „Zrobię sobie łańcuszek z Twoich zębów”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.