Marlon Vera entuzjastycznie podszedł do wyzwania ze strony nowego mistrza kategorii koguciej UFC, Seana O’Malleya. Ekwadorczyk jest gotowy w miarę szybko zawalczyć z „Sugarem”.

Obydwaj zawodnicy wagi koguciej odnotowali korzystne rezultaty podczas gali UFC 292. Wydarzenie odbyło się w sobotę, 19 sierpnia, w obiekcie TD Garden w Bostonie. O’Malley pokonał przez nokaut w drugiej rundzie Aljamaina Sterlinga w walce wieczoru i zdobył pas kategorii koguciej UFC. Vera wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Pedro Munhozem w pierwszej walce karty głównej wydarzenia.

Po zdobyciu pasa UFC, O’Malley wyraził gotowość, aby zmierzyć się z „Chito” jeszcze w tym roku. Amerykanin chciałby się zrewanżować Marlonowi za porażkę sprzed trzech lat. Entuzjastycznie do sprawy podszedł sam Ekwadorczyk, który byłby gotowy już teraz podpisać kontrakt. „Chito” za pośrednictwem Twittera wyraził gotowość do rywalizacji.

Wyślijcie mi kontrakt.

Bardzo szybko zawalczę o pas mistrzowski.

Vera (MMA 21-8-1) przed sobotnią wygraną przegrał w marcu z Corym Sandhagen, który pokonał go przez niejednogłośną decyzję sędziów w walce wieczoru gali UFC. Porażka ta przerwała serię czterech zwycięstw z rzędu „Chito”. Dla UFC Ekwadorczyk rywalizuje od 2014 roku. W tym czasie pokonywał takie nazwiska jak m.in. Dominick Cruz, Rob Font czy Frankie Edgar. Vera zajmuje 6. miejsce w rankingu kategorii koguciej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Welterweight

2,012 komentarzy 4,343 polubień
Avatar of Navio2.0
Navio2.0

ONE FC
Lightweight

2,372 komentarzy 2,757 polubień

Co do Chito to przynajmniej można mieć pewność że tego nie spierdoli.

Odpowiedz polub

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,895 komentarzy 74,906 polubień

Skoro Pudel ma pas to nie widzę problemu czemu Chito nie miałby Pudla go pozbawić. Wiadomo - po zbroraniu 5 gramowego pacana.

Chito wygląda trochę jak Varg Vikerens.

Odpowiedz 4 polubień