Tomasz Narkun pomimo występów w mniejszej organizacji, nie przestaje wierzyć w kontrakt z UFC. 33-latek uważa, że amerykański hegemon jest zainteresowany jego osobą.

Narkun w ubiegły piątek, 1 grudnia, wygrał swoją walkę na gali Seaside BattleS MMA 4. Wydarzenie odbyło się w Płotach w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Były mistrz KSW w walce wieczoru wydarzenia rywalizował z Jussim Halonenem. Narkun szybko złapał z pleców duszenie trójkątne, które przeciwnik odklepał po niewiele ponad 30 sekundach. Tym samym Polak odniósł drugie zwycięstwo z rzędu.

Zawodnik ze Szczecina pojawił się w programie MMA Studio, gdzie prowadzący Filip Lewandowski oraz Marian Ziółkowski zapytali go o potencjalny kontrakt w UFC. Narkun uważa, że przenosiny do amerykańskiego hegemona są jak najbardziej realne. Polak rzekomo ma informację o obserwacji ze strony organizacji UFC. 33-latek uważa, że byłby w stanie wzbudzić zainteresowanie oraz wpłynąć na sprzedaż biletów czy PPV.

Wszystko jest realne, czas pokaże. Myślę, że w kategorii półciężkiej jest deficyt zawodników. Mam informacje, że ktoś obserwuje moje walki i mój styl, to jaką jestem osobowością, jakie wzbudzam zainteresowanie, ale i kontrowersje. Wzbudzam również wiele emocji, ludzie nie przechodzą obojętnie obok mnie. Jak wiemy to się liczy w UFC, ta sprzedaż PPV, czy biletów, więc myślę, że mają na mnie chrapkę.

Narkun (MMA 20-6) poprzedni pojedynek stoczył w czerwcu. 33-latek pokonał Antonio Zovaka przez techniczny nokaut po 16. sekundach na gali Seaside Battle 3. Tym samym „Żyrafa” odniósł pierwsze zwycięstwo od 2020 roku i gali KSW 56, kiedy to po raz piąty obronił pas wagi półciężkiej. Narkun przegrywał starcia z Philem De Friesem o tytuł kategorii ciężkiej, Ibragimem Chuzhigaevem oraz Luisem Henrique da Silva. Ten drugi odebrał „Żyrafie” pas mistrzowski na gali KSW 66 w styczniu ubiegłego roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,937 komentarzy 2,994 polubień

Tomasz Narkun pomimo występów w mniejszej organizacji, nie przestaje wierzyć w kontrakt z UFC. 33-latek uważa, że amerykański hegemon jest zainteresowany jego osobą. Narkun w ubiegły piątek, 1 grudnia, wygrał swoją walkę na gali Seaside BattleS MMA 4. Wydarzenie odbyło się w Płotach w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Były mistrz KSW w walce wieczoru wydarzenia rywalizował z […]

Odpowiedz polub

click to expand...