Jeden ze współwłaścicieli KSW, Maciej Kawulski, jest zadowolony z wyników oglądalności sobotniej gali, która odbyła się w Lublinie. Kawulski pochwalił się na Twitterze, że jego produkt emitowany w Polsacie był liderem oglądalności w grupie komercyjnej 16-49 lat:

Bardziej szczegółowo przedstawił to dziennikarz Mariusz Wójcicki, dzieląc wyniki na poszczególne stacje telewizyjne:

Jest to jednak najsłabszy telewizyjny wynik KSW od lat. Dla porównania: KSW 38 i KSW 43 oglądało odpowiednio średnio ok. 1,1 i 1,3 milina widzów, a w najlepszych czasach było 4,4 mln przy KSW 12 czy ponad 4,6 mln przy KSW 17.

34 KOMENTARZE

 1. Nie dziwne ze takie wyniki, bo polowa ludzi np z ktorymi gadalem o tej gali byla zaskoczona ze jest za darmo w tv a nie ppv.

 2. NIEZŁY KŁAMCZUSZEK NIE BYŁO NAWET MILIONA SREDNIEJ OGLĄDALNOSCI XD

  Z trzech stacji, o których pisał Kawul wychodzi w/g Nielsena 982tys średniej z danych, które podał Mariusz. A może korzystali z innej agencji notującej wyniki i wyszło nieco ponad 1mln w trzech stacjach.

 3. Z trzech stacji, o których pisał Kawul wychodzi w/g Nielsena 982tys średniej z danych, które podał Mariusz. A może korzystali z innej agencji notującej wyniki i wyszło nieco ponad 1mln w trzech stacjach.

  Były jeszcze stacje za granicą

 4. Były jeszcze stacje za granicą

  Tu chodziło o Polsat, Polsat Spor i Polsat Sport Fight. Z tego TT można wywnioskować

  "Średnia oglądalność prawie 3,5-godzinnej gali w trzech stacjach nieznacznie przekroczyła 1 mln"

 5. Tu chodziło o Polsat, Polsat Spor i Polsat Sport Fight. Z tego TT można wywnioskować

  "Średnia oglądalność prawie 3,5-godzinnej gali w trzech stacjach nieznacznie przekroczyła 1 mln"

  W sumie tak. Pomyślałem że te 20K to mogło być w tych 50 krajach czy ile ich tam było.

 6. W sumie tak. Pomyślałem że te 20K to mogło być w tych 50 krajach czy ile ich tam było.

  W Niemczech np. tylko internetowy Bild Plus puszczał galę, więc tu wyniki byłyby nawet bardziej wiarygodne, ale pewnie się ich nie doczekamy. Nigdy nie ma oglądalności też z PPV, IPLI, KSW.TV co przecież mogliby sumować i ten wynik wychodziłby o wiele ładniejszy.

 7. Jak na tak mizerną rozpiskę to i tak bardzo dobrze. Z poziomu i przebiegu starć można teraz wioskowac, że na tak ciekawą i szybką pełną skończeń gale to mało ale kto to wiedzioł, mógł jedynie przypuszczać

 8. Ta gala była tak słabo rozleklamowana że prawie nikt nie wiedział że ona jest. Większość moich znajomych fanów krs na pytanie czy będą oglądać kabaret odpowiadali iż gala jest w maju w 3mieście.

 9. Słabe nazwiska, marne promo i tak niech się cieszy, że "bańka" była. No ale trzeba mu przyznać , że to była rekordowy milion XD

 10. liczba osób, które przez minimum 15 minut oglądała wydarzenie z Lublina wyniosła 2,21 mln

  Podczas bloku reklamowego. :jimcarrey:

 11. Chujowo ale gala zajebista więc wyjebane. Jak widać publika woli już PPV, bo bez reklam, ale tu i tak będą pierdolić o streama. Pozdro dla kumatych. Pozdro Kawul.

 12. co mam napisac, ze 2x wiecej ludzi ogladalo konferencje FAMEMMA na youtube niz KSW Polsat Sport i Polsat Fight Sport?

  Dokładnie to :mamed:

 13. Masz moze info co do ogladalnosci kazdej z gal ? A przynajmniej tych ostatnich ? Bo podales wybiórcze gale…

 14. Nie dziwne ze takie wyniki, bo polowa ludzi np z ktorymi gadalem o tej gali byla zaskoczona ze jest za darmo w tv a nie ppv.

  To samo miałem.

  Na ogół było zdziwienie, że jest taka gala, bo przecież 18 maj w ppv.

 15. Masz moze info co do ogladalnosci kazdej z gal ? A przynajmniej tych ostatnich ? Bo podales wybiórcze gale…

  To są gale FTA, oglądalności gal PPV nikt nie publikuje.

 16. To są gale FTA, oglądalności gal PPV nikt nie publikuje.

  Otóż to.

  Wiadomo jedynie, że w PPV każda kolejna to REKORD :mamedwhat:

 17. Jak już ktoś pisał, moi znajomi, których zawsze zbieram do oglądania KSW byli w chuj zdziwieni, że KSW w otwartym. Ta gala dostała bardzo słabą promocję. W ogóle raczej rynek się zmienia, i liczba oglądających w tv ma dzisiaj inne przełożenie niż 10 lat temu

 18. Chujowo ale gala zajebista więc wyjebane. Jak widać publika woli już PPV, bo bez reklam, ale tu i tak będą pierdolić o streama. Pozdro dla kumatych. Pozdro Kawul.

  Publika woli ppv bo są fricy a nie jakieś nołnejmy

 19. co mam napisac, ze 2x wiecej ludzi ogladalo konferencje FAMEMMA na youtube niz KSW Polsat Sport i Polsat Fight Sport?

  Ze wiecej ludzi ogladalo ludzi ogladajacych konferencje

  :boystop:

 20. co mam napisac, ze 2x wiecej ludzi ogladalo konferencje FAMEMMA na youtube niz KSW Polsat Sport i Polsat Fight Sport?

  Dobrze, że się powstrzymałeś :awesome:

 21. Nic dziwnego, bo nie było nazwisk, które by przyciągnęły miliony. Pokazana była sportowa strona w pełni i za to chwała. KSW chce raczej zarabiać na PPV, tylko nie wiem czy to się Polsatowi spodoba.

  Zresztą wiedząc, że Lechia z Legią gra w tym samym czasie od razu wziąłem pod uwagę słabszą oglądalność…Dobry i milion czy dwa wg mnie przy takiej rozpisce.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.