Przygotowujący się do swojego debiutu w KSW, Jason Wilnis opowiedział o swoich celach na przyszłość. Holender chciałby pójść ścieżką dwóch zawodników, których pokonał, Israela Adesanyi oraz Alexa Pereiry.

Wilnis już dzisiaj zadebiutuje w okrągłej klatce KSW. Podczas siedemdziesiątej gali polskiej organizacji zmierzy się z Radosławem Paczuskim w pojedynku dwóch kickboxerów. Holender w MMA walczy od niespełna roku. Wcześniej toczył swoje boje w najlepszej organizacji K-1, Glory, gdzie pokonywał takich zawodników jak m.in. Alex Pereira czy mistrz UFC, Israel Adesanya. W wywiadzie udzielonemu MMA Fighting, Wilnis powiedział, że chce pójść ścieżką wyżej wymienionej dwójki.

Nie gadam zbyt dużo, ale mam dwa zwycięstwa nad Pereirą, a on jedno. Zwyciężyłem również z Adesanyą, czy nawet Joe Schillingiem, który pokonał mnie raz.

 

Patrząc na tych gości mogę osiągnąć w MMA dużo więcej niż dotychczas w kickboxingu. Pracujemy nad tym. Nie mogę się doczekać rewanżu z tymi gośćmi oraz pokazania moich umiejętności w MMA.

 

Poszliśmy różnymi ścieżkami, ale któregoś dnia spotkamy się w UFC. Myślę, że to dla mnie świetny plan, tak jak dla Pereiry. On chce walki z Adesanyą. Ja chcę walczyć z nimi. Chodzimy różnymi ścieżkami, ale przyświeca nam jeden cel.

Wilnis dotychczas w MMA stoczył dwa pojedynki, które zwyciężył. Holender występował w rodzimej organizacji Levels Fight League. W debiucie pokonał Erhana Okuroglu po ciosach w pierwszej rundzie w lipcu ubiegłego roku. Dwa miesiące temu Holender okazał się lepszy na pełnym dystansie w walce przeciwko Davidowi Casalowi Molde.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

oKurwaMojeOko

Jungle Fight
Middleweight

377 komentarzy 1,081 polubień
Dijaz

Maximum FC
Heavyweight

1,713 komentarzy 2,432 polubień

Możecie się co najwyżej spotkać na przejściu granicznym z Białorusią.

Odpowiedz polub

Kukul24

EFC Africa
Featherweight

2,788 komentarzy 747 polubień

Od czasów k1 nie jestem na bieżąco z kickiem serio wygrywał z Adesanyą, Pereirą i Schilingiem?
Widziałem że cała redakcja stawiała na Radka A z takim cv powinien być chyba faworytem.

Odpowiedz polub

GypsyKing

Brutaal
Lightweight

528 komentarzy 1,042 polubień

Od czasów k1 nie jestem na bieżąco z kickiem serio wygrywał z Adesanyą, Pereirą i Schilingiem?
Widziałem że cała redakcja stawiała na Radka A z takim cv powinien być chyba faworytem.

Czas w jego przypadku ostro zapierdala

Odpowiedz polub