Według informacji, jaką podał portal The Jerusalem Post, kolejny utytułowany irański zapaśnik ma w najbliższym czasie zostać stracony.

Mehdi Ali Hosseini, który pochodzi z Andimeshku, w 2015 roku został aresztowany i oskarżony o morderstwo z premedytacją, którego rzekomo miał się dopuścić podczas zbiorowej bójki. Powołując się na telewizję Fox News, nie jest jasne, czy tamtejszy wymiar sprawiedliwości nie zmusił 29–latka do przyznania się do niepopełnionego czynu.

Egzekucja przez powieszenie wydaje się być nieuchronna, gdyż rodzina ofiary nie zgodziła się na ułaskawienie Hosseiniego za domniemane przestępstwo. Sprawa odbija się głośnym echem na całym świecie. Przeciwko metodom irańskiego rządu wystąpiła w niedzielę czołowa urzędniczka Departamentu Stanu USA, Ellie Cohanim.

Reżim irański musi zostać pociągnięty do odpowiedzialności za nikczemne łamanie praw człowieka i próbę utrzymania się przy władzy poprzez egzekucję.

Jest to już drugi taki przypadek w ostatnim czasie. Pod koniec ubiegłego roku dużo mówiło się o sprawie Navida Afkariego, którego stracono za rzekome zabójstwo ochroniarza podczas protestów przeciwko rządowi.

ZOBACZ: Prośby szefa UFC i prezydenta USA nie pomogły. Irański zapaśnik został stracony

Wiele wskazywało na to, że zapaśnika zmuszono do przyznania się podczas tortur, a sam wyrok wiązał się z udziałem w demonstracjach. Nie pomógł apel prezesa UFC, a nawet prezydenta Stanów Zjednoczonych.

18 KOMENTARZE

 1. Egzekucja przez powieszenie wydaje się być nieuchronna, gdyż rodzina ofiary nie zgodziła się na ułaskawienie Hosseiniego za domniemane przestępstwo.

  Czyli co?:korwinwhat: Gdyby wnioskowali o ułaskawienie oznaczałoby to że przyznał się do popełnionego czynu?

 2. Mają ich na pęczki i ciągle płodzą nowych, kluby zapakowane po korek, dla nich to żadna strata, ot statystyka, w tym roku pewnie jeszcze z 10 odjebią.

 3. "Reżim", "reżimowy" – klasyka gatunku. Jakieś konkrety? Czy demokratyczny nurt nakazuje tak pierdolic bzdury? Bez kary głównej nigdy nie będzie normalnie.

 4. Marzy mi się żeby kiedys zobaczyć jak obalany jest rezim Iranski. Podobno Trump miał jakies plany na zaatakowanie ich no ale to miało byc w drugiej kadencji.:lol:

  Trzęsący sie dziadek Biden bedzie się z nimi pewnie dogadywał jak Obama.

 5. Marzy mi się żeby kiedys zobaczyć jak obalany jest rezim Iranski. Podobno Trump miał jakies plany na zaatakowanie ich no ale to miało byc w drugiej kadencji.:lol:

  Trzęsący sie dziadek Biden bedzie się z nimi pewnie dogadywał jak Obama.

  Już niedługo. Tylko że ty i reszta polaczków za to zapłaci a może nawet nasi polecą przelewać krew za szydowskich "braci"

 6. "Reżim", "reżimowy" – klasyka gatunku. Jakieś konkrety? Czy demokratyczny nurt nakazuje tak pierdolic bzdury? Bez kary głównej nigdy nie będzie normalnie.

  ej, Szczesc Boze, pamiętaj, że tylko Bóg może nas sądzić.

 7. Nie rozumiem celu takich newsów. Bo zapaśnik? To więcej współczucia mu się należy niż innym czy co?

  Po prostu poprzedni temat wywolal poruszenie, czyli wyswietlenia i komentarze. To czemu nie spróbować kolejny raz :fjedzia:

 8. Marzy mi się żeby kiedys zobaczyć jak obalany jest rezim Iranski. Podobno Trump miał jakies plany na zaatakowanie ich no ale to miało byc w drugiej kadencji.:lol:

  Trzęsący sie dziadek Biden bedzie się z nimi pewnie dogadywał jak Obama.

  To jak się tak już rozmarzliśmy, to czekam tylko, aż ludzie wreszcie obalą ten tworzący się od kilku lat reżim Kaczystanu.

 9. ej, Szczesc Boze, pamiętaj, że tylko Bóg może nas sądzić.

  Bóg nie lubi konfidentów i oczekuje karania śmiercią niegodziwców.

 10. Przejebane być przywódca Iranu. Nikt cię nie lubi a do tego bunt zapaśników, który próbuje cię obalić. Jak jakieś jebane Powstanie Gladiatorów w Starożytnym Rzymie. Wydaj wyrok śmierć na takiego buntownika, to afera na cały świat, jaki twój reżim jest okrutny. Oszczędź go, to buntów nie będzie końca.

 11. Przejebane być przywódca Iranu. Nikt cię nie lubi a do tego bunt zapaśników, który próbuje cię obalić..

  Ale jak widać mają dobre take down defense :lesnarhappy:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.