Khabib Nurmagomedov (MMA 28-0) odniósł się do ostatnich słów Conora McGregora, który  wyśmiał go oraz Tony’ego Fergusona. Irlandczyk stwierdził, że skoro nie dojdzie do ich walki po raz piąty, to mogą nazwać to wojną tchórzy, w której nieznacznie prowadzi ”El Cucuy”, gdyż mniej razy wypadł z zaplanowanych starć.

Nie rozumiem tego. Jak taki gość jak Conor może mówić o tym, że jest w dobrej formie, jak ostatnio dostał ode mnie baty i tłumaczył się bolącą stopą. On jest teraz w formie? Przecież po walce ze mną mówił, że się nie przyłożył i inne bzdury.

Kilka dni temu ten człowiek rozesłał wiadomość po świecie, aby ludzie zostali w domach i nie ryzykowali. To chyba jakieś nieporozumienie, bo teraz gada o tym, że mam latać i walczyć. Jak on może kogoś oceniać?

Co się stało w 2018 roku? Byłeś po 6 miesiącach przygotowań, zrobiłeś w klatce, co mogłeś, użyłeś całego arsenału i? Odklepałeś, jak kurczak, więc o czym ty w ogóle mówisz?

Dopóki jestem w grze, Tony zawsze będzie tymczasowym mistrzem. Conor zawsze będzie numerem dwa. On nic nie może mi zrobić, w klatce jest zerem. Co zrobił, kiedy się spotkaliśmy? Nic, dałem mu czas w stójce i nic.

Na razie UFC nie potwierdziło oficjalnie, że Khabib nie wystąpi 18 kwietnia, jednak sam zawodnik stwierdza, że wróci jeszcze do walki z Fergusonem.

Oczywiście, kiedy wrócę, Tony będzie nadal czekał. Wierzę w to, że w końcu zawalczymy. Chcę tego, to mój wymarzony pojedynek. Chcę pokazać ludziom, że jestem na innym poziomie. Wszystkie moje umiejętności od kondycji po stójkę i zapasy są czymś kompletnie innym.

 

29 KOMENTARZE

 1. a z RDA się śmiał , że przez siniaka nie wyjdzie do walki a teraz sam pierdoli o kontuzji stopy 😀 Jak to jest łeb.

 2. conor miał złamaną stopę i był na kacu, gdyby wyszedł do walki w takiej formie i tak zmotywowany jak na kowboja, khabib padłby do drugiej rundy maks.

  pozdrawiam.

 3. Nie rozumiem tego. Jak taki gość jak Conor może mówić o tym, że jest w dobrej formie, jak ostatnio dostał ode mnie baty i tłumaczył się bolącą stopą. On jest teraz w formie? Przecież po walce ze mną mówił, że się nie przyłożył i inne bzdury.

  Kilka dni temu ten człowiek rozesłał wiadomość po świecie, aby ludzie zostali w domach i nie ryzykowali. To chyba jakieś nieporozumienie, bo teraz gada o tym, że mam latać i walczyć. Jak on może kogoś oceniać?

  Co się stało w 2018 roku? Byłeś po 6 miesiącach przygotowań, zrobiłeś w klatce, co mogłeś, użyłeś całego arsenału i? Odklepałeś, jak kurczak, więc o czym ty w ogóle mówisz?

  Dopóki jestem w grze, Tony zawsze będzie tymczasowym mistrzem. Conor zawsze będzie numerem dwa. On nic nie może mi zrobić, w klatce jest zerem. Co zrobił, kiedy się spotkaliśmy? Nic, dałem mu czas w stójce i nic.

  Kebabib jest autentycznie naiwny :beczka:

 4. Dopóki jestem w grze, Tony zawsze będzie tymczasowym mistrzem. Conor zawsze będzie numerem dwa.

  Numer 3. Poirier został jeszcze tymczasowym mistrzem i jestem przekonany, że pokonałby rudego.

 5. Numer 3. Poirier został jeszcze tymczasowym mistrzem i jestem przekonany, że pokonałby rudego.

  Raz już walczyli i Poirier przegrał.

 6. Conor moze podszczypywac Khabiba ale prawda jest taka, ze wszyscy pamietaja placzliwe "it's only business". Osobiscie nabralem szacunku do umiejetnosci McGregora i jestem w stanie powiedziec nawet, ze gosc ma pierwiastek geniusza ale wystarczy obejrzec pojedynek z Nurma i juz dalsze komentarze odnosnie ich rywalizacji nie sa potrzebne. Pan Conor staral sie ale lezal i byl bity. Na koniec kolejki, powygrywac troche i wtedy zalogowac sie na twitter ponownie.

 7. Khabib Nurmagomedov: ''Conor McGregor w klatce jest zerem, zawsze będzie gorszy ode mnie''

  Co się stało w 2018 roku? Byłeś po 6 miesiącach przygotowań, zrobiłeś w klatce, co mogłeś, użyłeś całego arsenału i? Odklepałeś, jak kurczak, więc o czym ty w ogóle mówisz?

  Nie rozumiem o co chodzi z tym sraniem się o odklepanie "jak kurczak". Czy to naprawdę taki wstyd jak ktoś odklepuje w walce na zasadach mma? Czy jest to wstyd tylko wtedy, gdy odklepuje McGregor?

 8. Nie rozumiem o co chodzi z tym sraniem się o odklepanie "jak kurczak". Czy to naprawdę taki wstyd jak ktoś odklepuje w walce na zasadach mma? Czy jest to wstyd tylko wtedy, gdy odklepuje McGregor?

  przynajmniej nie wypiera się tego klepania :śmiech:

 9. Nie rozumiem o co chodzi z tym sraniem się o odklepanie "jak kurczak". Czy to naprawdę taki wstyd jak ktoś odklepuje w walce na zasadach mma? Czy jest to wstyd tylko wtedy, gdy odklepuje McGregor?

  Ale McGregor to nie jest jakiś "ktoś"tylko gość który miał dwa pasy,uważał się za nr.1 P4P,twierdził ze rozjebie każdego na swojej drodze i że ma najlepszą stójke w całym UFC.Ogłaszał wszem i wobec że rozjebie Floyda,kręcił bekę ze"skinny-fat gazelle" Diaza,wylał hektolitry szamba na Khabiba i jego rodzinę a nawet jego wiarę.Przez każdego z wyżej wymienionych został koncertowo wyjaśniony a nawet upokorzony.Śmiał sie ze spanikowanych wrestlerów by na końcu samemu stać się jednym z nich.Karma już kilka razy go dojechała jak bura suke a on i tak wystawia się na obstrzał więc nic dziwnego że ludzie korzystają.Łzy w oczach po walce,mr.Lorenzo,bicie dziadków w barze,chęć wyjebania sędziemu czy legendarne juz"its only business"mogą sugerować że typ jest słaby mentalnie żeby nie powiedzieć tchórzliwy.Jednak wg.mnie to co najgorzej o nim świadczy to ruchanie atencyjnych szlaufow podczas gdy żona swieżo po porodzie siedzi w domu z dzieckiem,trzeba być gnidą bez zasad i sentymentów żeby coś takiego zrobić.Gada o Lobovie czy Kavanaghu ze są jak rodzina a prawdziwa rodzinę zostawił w tak wyjątkowych,ważnych i bardzo trudnych dla kobiety chwilach.Lubie go oglądać na konfach bo kręci beke,kibicowałem mu w walce z Floydem czy Alvarezem ale prywatnie zachował się jak ostatnia szmata w stosunku do swoich najbliższych,to jest dla mnie niepojęte no ale ja jestem biedakiem i chyba nawet dobrze jeśli pieniądze zmieniłyby mnie w takie coś.Jesli za coś obrywa mu się w 100% słusznie to właśnie za to,takie kurewskie zachowania trzeba piętnować.

 10. Kabib przegrywa z McGregorem 9 razy na 10 i dobrze o tym wie. Dlatego jest taki zesrany przed rewanżem. :jimcarrey:

 11. Ale McGregor to nie jest jakiś "ktoś"tylko gość który miał dwa pasy,uważał się za nr.1 P4P,twierdził ze rozjebie każdego na swojej drodze i że ma najlepszą stójke w całym UFC.Ogłaszał wszem i wobec że rozjebie Floyda,kręcił bekę ze"skinny-fat gazelle" Diaza,wylał hektolitry szamba na Khabiba i jego rodzinę a nawet jego wiarę.Przez każdego z wyżej wymienionych został koncertowo wyjaśniony a nawet upokorzony.Śmiał sie ze spanikowanych wrestlerów by na końcu samemu stać się jednym z nich.Karma już kilka razy go dojechała jak bura suke a on i tak wystawia się na obstrzał więc nic dziwnego że ludzie korzystają.Łzy w oczach po walce,mr.Lorenzo,bicie dziadków w barze,chęć wyjebania sędziemu czy legendarne juz"its only business"mogą sugerować że typ jest słaby mentalnie żeby nie powiedzieć tchórzliwy.Jednak wg.mnie to co najgorzej o nim świadczy to ruchanie atencyjnych szlaufow podczas gdy żona swieżo po porodzie siedzi w domu z dzieckiem,trzeba być gnidą bez zasad i sentymentów żeby coś takiego zrobić.Gada o Lobovie czy Kavanaghu ze są jak rodzina a prawdziwa rodzinę zostawił w tak wyjątkowych,ważnych i bardzo trudnych dla kobiety chwilach.Lubie go oglądać na konfach bo kręci beke,kibicowałem mu w walce z Floydem czy Alvarezem ale prywatnie zachował się jak ostatnia szmata w stosunku do swoich najbliższych,to jest dla mnie niepojęte no ale ja jestem biedakiem i chyba nawet dobrze jeśli pieniądze zmieniłyby mnie w takie coś.Jesli za coś obrywa mu się w 100% słusznie to właśnie za to,takie kurewskie zachowania trzeba piętnować.

  Nic dodać nic ująć. Tylko przetłumaczyć na angielski i podrzucić Khabibowi, Gaethjemu czy komukolwiek kto będzie rywalem rudego (bo sami na to nie wpadną) i jedynym argumentem na konfie rudego będzie „pipipi, trellelelele, nie słucham cię” z wyłożonymi palcami do uszu.

 12. conor miał złamaną stopę i był na kacu, gdyby wyszedł do walki w takiej formie i tak zmotywowany jak na kowboja, khabib padłby do drugiej rundy maks.

  pozdrawiam.

  Do skóry z tym

 13. :deniroclap: , McGregor ile byś nie trenował to i tak : pudziaonicbyniedao:, zawsze bedziesz poddawany prze Ruska.

  Dobrze przygotowany trzeźwy Conor robi Khabiba w max dwie rundy. Pozdrawiam serdecznie

 14. Co wy tutaj pitolicie chyba w głowach wam się poprzewracało od tej całej hecy co się teraz wyprawia. Przeca Khabib wszystkich robi teraz, jutro, każdego dnia z kategorii wyżej też. Pozdro.

 15. Dobrze przygotowany trzeźwy Conor robi Khabiba w max dwie rundy. Pozdrawiam serdecznie

  dobry trolling:juanlaugh:

 16. Ale McGregor to nie jest jakiś "ktoś"tylko gość który miał dwa pasy,uważał się za nr.1 P4P,twierdził ze rozjebie każdego na swojej drodze i że ma najlepszą stójke w całym UFC.Ogłaszał wszem i wobec że rozjebie Floyda,kręcił bekę ze"skinny-fat gazelle" Diaza,wylał hektolitry szamba na Khabiba i jego rodzinę a nawet jego wiarę.Przez każdego z wyżej wymienionych został koncertowo wyjaśniony a nawet upokorzony.Śmiał sie ze spanikowanych wrestlerów by na końcu samemu stać się jednym z nich.Karma już kilka razy go dojechała jak bura suke a on i tak wystawia się na obstrzał więc nic dziwnego że ludzie korzystają.Łzy w oczach po walce,mr.Lorenzo,bicie dziadków w barze,chęć wyjebania sędziemu czy legendarne juz"its only business"mogą sugerować że typ jest słaby mentalnie żeby nie powiedzieć tchórzliwy.Jednak wg.mnie to co najgorzej o nim świadczy to ruchanie atencyjnych szlaufow podczas gdy żona swieżo po porodzie siedzi w domu z dzieckiem,trzeba być gnidą bez zasad i sentymentów żeby coś takiego zrobić.Gada o Lobovie czy Kavanaghu ze są jak rodzina a prawdziwa rodzinę zostawił w tak wyjątkowych,ważnych i bardzo trudnych dla kobiety chwilach.Lubie go oglądać na konfach bo kręci beke,kibicowałem mu w walce z Floydem czy Alvarezem ale prywatnie zachował się jak ostatnia szmata w stosunku do swoich najbliższych,to jest dla mnie niepojęte no ale ja jestem biedakiem i chyba nawet dobrze jeśli pieniądze zmieniłyby mnie w takie coś.Jesli za coś obrywa mu się w 100% słusznie to właśnie za to,takie kurewskie zachowania trzeba piętnować.

  Knurze, ogarnij spację, bo czytać się tego nie da.

 17. Nie rozumiem o co chodzi z tym sraniem się o odklepanie "jak kurczak". Czy to naprawdę taki wstyd jak ktoś odklepuje w walce na zasadach mma? Czy jest to wstyd tylko wtedy, gdy odklepuje McGregor?

  Przecież rudy przed walka z Diazem śmiał się z zawodników, którzy maja kłopoty i zachowują się jak zdesperowani zapaśnicy, do tego mówił, ze on nie klepie. Po czym wchodzi nieudolnie w nogi i klepie jak cipa. Nurma go stłamsił, rudy nic nie pokazał w tej walce oczywiście tez klepał. Nie wiem, są zawodnicy co wola odjechać niż klepać, są zawodnicy co klepią ale nie pierd@la głupot, ze nie będą klepać i są ludzie co udają ze nie klepali. Patrz pudzian i bugiługi.

 18. Przecież rudy przed walka z Diazem śmiał się z zawodników, którzy maja kłopoty i zachowują się jak zdesperowani zapaśnicy, do tego mówił, ze on nie klepie. Po czym wchodzi nieudolnie w nogi i klepie jak cipa. Nurma go stłamsił, rudy nic nie pokazał w tej walce oczywiście tez klepał. Nie wiem, są zawodnicy co wola odjechać niż klepać, są zawodnicy co klepią ale nie pierd@la głupot, ze nie będą klepać i są ludzie co udają ze nie klepali. Patrz pudzian i bugiługi.

  I znowu "klepie jak cipa" xD Czyli ciśniemy z niego bekę, że odklepał w walce na zasadach mma, bo go nie lubimy. Ma sens.

 19. I znowu "klepie jak cipa" xD Czyli ciśniemy z niego bekę, że odklepał w walce na zasadach mma, bo go nie lubimy. Ma sens.

  Zapasy też są elementem mma. Skoro McGregor wyśmiewał, że niektórzy stają się „zdesperowanymi zapaśnikami” w walce na zasadach mma. To Pan @swz również miał pełne prawo wyśmiać odklepującego McGregora, tym bardziej że Irlandczyk sam wcześniej podchodził do tego buńczucznie.

  Co do samego tematu to pełna zgoda z Chabibem. Na 10 walk Nurma robi Conorowi dziecko w 12, spuszczając jeszcze po wszystkim solidne lanie niejakiemu Dildonowi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.