Kluczowe starcie dla układu sił w kategorii koguciej kobiet dodano do lipcowej gali UFC w Londynie. Jak podaje dziennikarz Eurosportu, Marcel Dorff, podczas wydarzenia zmierzą się ze sobą Ketlen Vieira oraz Pannie Kianzad. Kolejna londyńska gala UFC odbędzie się 22 lipca.

Vieira (MMA 13-3) w ostatnim czasie radzi sobie ze zmiennym skutkiem. W styczniu przegrała z Raquel Pennington przez niejednogłośną decyzję sędziów punktowych. Tym samym przerwana została seria dwóch zwycięstw Brazylijki. Vieira w UFC walczy od 2016 roku. Wcześniej walczyła w mniejszych brazylijskich organizacjach. 6 z 13 zwycięstw zdobywała kończąc rywalki przed czasem. Vieira zajmuje 4. miejsce w rankingu kategorii koguciej UFC.

Kianzad (MMA 16-6) powróci do oktagonu po zwycięstwie po zwycięstwie, które odniosła w kwietniu ubiegłego roku. Wówczas pokonała Linę Lansberg przez jednogłośną decyzję sędziów. Tym samym udanie powróciła do oktagonu po porażce z Pennington, przed którą była na fali czterech zwycięstw. Zawodniczka mieszkająca w Szwecji w UFC rywalizuje od 2018 roku. 13 z 16 wygranych odnosiła przez decyzje sędziów punktowych. Kianzad zajmuje 7. miejsce w rankingu kategorii koguciej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

R
Rafal669966

Jungle Fight
Middleweight

350 komentarzy 632 polubień
Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Legacy FC
Flyweight

1,816 komentarzy 3,914 polubień

Fajne te loczki :tellmemore:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Dijaz
Dijaz

WSOF
Heavyweight

3,586 komentarzy 7,064 polubień

Znowu chłop walczy z babą

Odpowiedz 1 Like