Poznaliśmy oficjalne karty punktowe z drugiej walki wieczoru UFC 248, w której Weili Zhang niejednogłośną decyzją pokonała Joannę Jędrzejczyk.

Zwycięstwo Chinki widzieli Mike Bell oraz Derek Cleary, natomiast Eric Colon wskazał na przewagę Joanny Jędrzejczyk. Wszyscy sędziowie byli w pełni zgodni w ocenie tylko jednej z rund. Trzecia odsłona została jednogłośnie zapisana na konto Jędrzejczyk. Decydująca okazała się naturalnie ostatnia runda, przed którą u każdego z sędziów widniał remis 2-2. W oczach Bella i Cleary’ego końcówka walki należała do Zhang i ostatecznie to jej ręka powędrowała do góry.

Zobacz więcej: Weili Zhang pokonała Joannę Jędrzejczyk na UFC 248! Niesamowita wojna obu zawodniczek!

Portal MMADecisions.com standardowo opublikował punktację dziennikarzy oraz udostępnił ankietę dla kibiców.

Aż 15 spośród 21 reprezentantów mediów punktowało wygraną Weili Zhang. Najpopularniejszą punktacją w branży jest wynik 48-47 dla Chinki. 51,3%, czyli przeważająca część głosujących kibiców uważa natomiast, że to Joanna Jędrzejczyk zaprezentowała się lepiej. Co jednak ciekawe, w podziale ocen na poszczególne rundy przeważa Zhang. Według fanów, mistrzyni okazała się lepsza w 1, 2 oraz 5 rundzie, natomiast na konto Joanny powinny trafić rundy numer 3 i 4.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.