Colby Covington American Top Team

Od UFC 245 i zwycięstwa Kamaru Usmana (16-1) nad Colbym Covingtonem (15-2) minął już prawie miesiąc, a w mediach nadal cisza na temat rozgadanego Amerykanina. Co ciekawe według Jorge Masvidala, jego dawny kolega nie odwiedza nawet American Top Team, o czym mówi w podcaście Ariela Helwaniego.

Kto? Tego gościa nie widział świat od czasów połamania szczęki. Nie ma człowieka.

Kiedy widzisz tego typka, nie możesz go nawet dotknąć. Mówię ci, chcę go dopaść, bo jestem zmęczony tym gównem. Ten facet ma wokół siebie bardzo dużo ludzi, może to jacyś tajniacy od Trumpa? Nawet nie można na niego patrzeć.

Być może nieobecność Colby’ego spowodowana jest słowami Dustina Poiriera. ”Diamond” w pewnym momencie obrał go przecież na celownik.

View this post on Instagram

The Diamond doesn’t play 👀

A post shared by ESPN MMA (@espnmma) on

Wiecie, że Dustin nadal szuka Colby’ego? Nawet pyta nas, gdzie on kur$% jest. Odpowiadam mu, żeby się tym nie martwił, bo chłopak jest w programie ochrony świadków.

Ten facet nawet nie przychodzi do klubu. Głupek dostał to, na co zasłużył.

To czy były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi półśredniej powróci do oktagonu, jest jedną wielką niewiadomą. Wcześniej jeden z trenerów ATT – Mike Brown podejmował temat zorganizowania pojedynku Masvidala z ”Chaosem”. Kto wie? Może to kolejny przystanek dla zawodnika z Florydy.

23 KOMENTARZE

 1. Taka prawda, że Colby leje jak chce Poriera. Z Masvidalem może być problem. Jak kurwa Dustin którego lubię obronił od khabiba jedno obalenie to z czym do ludzi.. XD

  Wgl dlaczego masvidal z Colba ziomale a teraz nagle się wyzywaja

 2. Colby ma się zajebiscie i korzysta z życia. A Poirier taki kozak a gowno zrobił z Khabibem. O Masvidalu nie ma co wspominać, bo Usman wytarlby nim oktagon przez 5 rund.

 3. To czy były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi półśredniej powróci do oktagonu, jest jedną wielką niewiadomą.

  Przecież Colba trenuje teraz na Florydzie:

 4. Taka prawda, że Colby leje jak chce Poriera. Z Masvidalem może być problem. Jak kurwa Dustin którego lubię obronił od khabiba jedno obalenie to z czym do ludzi.. XD

  Wgl dlaczego masvidal z Colba ziomale a teraz nagle się wyzywaja

  A co Ty dopiero wczoraj z dupy Conora wyszedłeś?

 5. Taka prawda, że Colby leje jak chce Poriera. Z Masvidalem może być problem.

  Bardzo chciałbym zobaczyć walkę Kolby i Masvidala, ale Gamebred nie jest tak głupi by przyjmować  takie zestawienie, bo wie że bańka jego hajpu szybko by pękła.

  Covington zrobiłby Jezusowi ulicy Pasję Gibsona.

 6. A co Ty dopiero wczoraj z dupy Conora wyszedłeś?

  Po prostu nie śledzę tak wątku wiem, że Colba jechał ostro z kurwiami ale żeby tak się spinać, gościu chciał bym Conorem  a nie wyszło

 7. A co Ty dopiero wczoraj z dupy Conora wyszedłeś?

   Jak to można trolla jednym zgrabnym zdaniem zgasić. Gratuluje i pozdrawiam 🙂 Amen

 8. Bardzo chciałbym zobaczyć walkę Kolby i Masvidala, ale Gamebred nie jest tak głupi by przyjmować  takie zestawienie, bo wie że bańka jego hajpu szybko by pękła.

  Covington zrobiłby Jezusowi ulicy Pasję Gibsona.

  Gówno prawda, Colby jest overhyped i dobrze wiedziałem o tym zanim został wyjaśniony w stójce przez Usmana. Gość nie umie zamykać na siatce, odkrywa się, nie jest silny fizycznie, nie ma zajebistych obaleń, nie umie kontrolować, ma słabą szczękę, pokonał tylko emerytów pokroju Demiana, RDA (Z którymi miał problemy) i Lawlera (który nie wiem czy jest na poziomie top 15).  Za jakieś dwa lata Colby będzie kimś w rodzaju BJ Penna, o ile wcześniej nie pójdzie na emeryturę.

 9. Gówno prawda, Colby jest overhyped i dobrze wiedziałem o tym zanim został wyjaśniony w stójce przez Usmana. Gość nie umie zamykać na siatce, odkrywa się, nie jest silny fizycznie, nie ma zajebistych obaleń, nie umie kontrolować, ma słabą szczękę, pokonał tylko emerytów pokroju Demiana, RDA (Z którymi miał problemy) i Lawlera (który nie wiem czy jest na poziomie top 15).  Za jakieś dwa lata Colby będzie kimś w rodzaju BJ Penna, o ile wcześniej nie pójdzie na emeryturę.

  To woodley szklana szczęka a usman chujowa stójka

 10. Gówno prawda, Colby jest overhyped i dobrze wiedziałem o tym zanim został wyjaśniony w stójce przez Usmana. Gość nie umie zamykać na siatce, odkrywa się, nie jest silny fizycznie, nie ma zajebistych obaleń, nie umie kontrolować, ma słabą szczękę, pokonał tylko emerytów pokroju Demiana, RDA (Z którymi miał problemy) i Lawlera (który nie wiem czy jest na poziomie top 15).  Za jakieś dwa lata Colby będzie kimś w rodzaju BJ Penna, o ile wcześniej nie pójdzie na emeryturę.

  Wychodzi na to że dobre kozaki tylko na cohones siedzą. Reszta to niezweryfikowane przereklamowane siurki.

 11. Gówno prawda, Colby jest overhyped i dobrze wiedziałem o tym zanim został wyjaśniony w stójce przez Usmana. Gość nie umie zamykać na siatce, odkrywa się, nie jest silny fizycznie, nie ma zajebistych obaleń, nie umie kontrolować, ma słabą szczękę, pokonał tylko emerytów pokroju Demiana, RDA (Z którymi miał problemy) i Lawlera (który nie wiem czy jest na poziomie top 15).  Za jakieś dwa lata Colby będzie kimś w rodzaju BJ Penna, o ile wcześniej nie pójdzie na emeryturę.

  Nie lubię Colby jego wizerunku medialnego, ale ty go określiłes jakby gówno umial a to jest kłamstwo.

  Ma kondycję, ma zapasy, podaj mi kurwa druga osobę w tej wadze co przez pierdolone 25 min nie zatrzymuje się ani na sekundę. Robi progres z każdą walka, fajnie uderza, zmienia kąty, ostatnio fajnie łączył kombinacje i ma serce do walki jest śmieciem ale w klatce jest charakternym skurwielem który nie odpuszcza. To czemu jak jest taki chujowy dał równa walkę z Usmanem? Woodley został osmieszony. Napierdalał się z x2 Usmanem kurwa do 5 rundy i wygrał 2 rundy a ty gadasz takie rzeczy.  Usman pokonywał tych samych gości xD

 12. Taka prawda, że Colby leje jak chce Poriera. Z Masvidalem może być problem. Jak kurwa Dustin którego lubię obronił od khabiba jedno obalenie to z czym do ludzi.. XD

  Wgl dlaczego masvidal z Colba ziomale a teraz nagle się wyzywaja

  Co ty myslisz że Colby ma lepsze zapasy od Khabiba???? Zapasy Colbiego są mało skuteczne, oglądnij se walke z RDA gośc jak obali to nie ma kotroli takiej jak ma Khabib. Mysle że poirer by go wyboksował tak jak Usman jak nie znokautował jwszcze szybciej

 13. Gówno prawda, Colby jest overhyped i dobrze wiedziałem o tym zanim został wyjaśniony w stójce przez Usmana. Gość nie umie zamykać na siatce, odkrywa się, nie jest silny fizycznie, nie ma zajebistych obaleń, nie umie kontrolować, ma słabą szczękę, pokonał tylko emerytów pokroju Demiana, RDA (Z którymi miał problemy) i Lawlera (który nie wiem czy jest na poziomie top 15).  Za jakieś dwa lata Colby będzie kimś w rodzaju BJ Penna, o ile wcześniej nie pójdzie na emeryturę.

  No przesadziles z tym BJ Penem. Ale pierwsza częśc sie zgadza. Colby ma zapasy dobre ale w MMA to za mało. Nie ma kontroli aboslutnie i szybko rywale wstają spod niego, taki Masvidal by szybko wstawał i go rozbijał łokciami. Pozatym nawet jak już ma duszenie założone to nie umie skończyć

 14. No przesadziles z tym BJ Penem. Ale pierwsza częśc sie zgadza. Colby ma zapasy dobre ale w MMA to za mało. Nie ma kontroli aboslutnie i szybko rywale wstają spod niego, taki Masvidal by szybko wstawał i go rozbijał łokciami. Pozatym nawet jak już ma duszenie założone to nie umie skończyć

  Ale mu nawet nie chodzi o kontrolę on dawał normalnie Lawlerowi wstać i go bil

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.