masvidal usman

W sobotę 11 lipca dojdzie do długo wyczekiwanej walki w wadze półśredniej. Naprzeciw mistrza Kamaru Usmana stanie Jorge Masvidal, który w ostatnim czasie zaskakuje w oktagonie. Zestawienie zostało dopięte po tym, kiedy Gilbert Burns musiał wycofać się z występu w Abu Zabi z powodu pozytywnego wyniku na COVID-19. Jorge 5 lipca przeszedł testy i otrzymał negatywny wynik, dopiął także warunki swojego kontraktu i jak stwierdza w nowym wywiadzie dla ESPN – jest zadowolony ze swojej nadchodzącej wypłaty.

Jestem szczęśliwy, nie dość, że rozwalę gościowi twarz, to jeszcze dobrze mi za to zapłacą.

Mogę zrozumieć, że nie chcecie dać mi pieniędzy z jakiegoś powodu, ale nie kiedy znacznie wpływam na wynik płatnych subskrypcji.

Nie dogadaliśmy się do końca, ale zmierzamy w dobrym kierunku. Po tej walce będą mnie odpowiednio traktować.

Przypomnijmy, że w przypadku Masvidala ma on tylko sześć dni na przygotowanie się do starcia o pas. Nic bardziej mylnego, sam trener American Top Team — Mike Brown przyznał, że jego podopieczny trenował dzień w dzień mimo trwającej pandemii.

Nie przestałem trenować, zawsze jestem na sali. Zapytacie mnie, w jakiej jestem formie? Może nie w takiej, aby wyjść do Bena Askren, z pewnością nie mam jego formy. Na pewno też nie pod Darrena Tilla, ale to wystarczy pod tego głupka, zdołam go ochrzcić.

Trenował codziennie, jest w fenomenalnej formie — mówi Brown dla MMAFighting — z dnia na dzień może wejść do oktagonu. W klubie znalazło się kilku zapaśników, z którymi pracował, naprawdę jest gotowy na Usmana.

Jorge Masvidal (35-13 MMA) miał niezwykle udany 2019 rok. Jorge nokautował kolejno Darrena Tilla, Bena Askrena i Nate’a Diaza. W ostatnim pojedynku zdobył unikalny pas „największego skur*ysyna w MMA”. „Gamebred” w starciu z Askrenem pobił rekord – w 5 sekund odprawił latającym kolanem „Funky’ego”, co było najszybszym nokautem w historii UFC.

9 KOMENTARZE

 1. Masvidal to bardzo inteligentnie walczący gość. Potrafi przewidzieć ruchy przeciwnika i błyskawicznie reagować. Czuję sensację.

 2. Przeczytalem caly wywiad na konkurencji i jeszcze duzo smaczkow przemycil Mas. Najlepsze o dobijaniu rywali:lol:

 3. Masvidal to bardzo inteligentnie walczący gość. Potrafi przewidzieć ruchy przeciwnika i błyskawicznie reagować. Czuję sensację.

  Zgadza się, mozna obejrzeć analize walki z Tillem, tam jest czarno na bialym to pokazane. Wszedł w walke bez pomysłu, ale potrzebował minuty czy dwóch żeby zobaczyć błędy Anglika i od tego momentu nokaut wisiał na włosku.

 4. Chciałbym w to wierzyć , że Mas wygra no ale… Po pełnym obozie też Horhe nie byłby faworytem. Plan jest niby prosty. Nie dać się zagonić pod siatkę i obalić. Czy Mas jest w stanie to utrzymać na środku ? No nie wiem. Usman to fizyczna bestia i on w stójkę bawił się nie będzie.

 5. Po tej walce będą mnie odpowiednio traktować.

  Pełna zgoda. Kolejna walka za 80 tysięcy.

  Mogę się oczywiście mylić, ale jestem bardzo spokojny o zwycięstwo Usmana. Może i Masvidal umie wdrożyć taktykę pod rywala, ale brakuje mu umiejętności, by postawić warunki Usmanowi. Kamaru nie będzie z nim boksował i tylko kwestią czasu jest pierwsze sprowadzenie. Nigeryjczyk to kondycyjny potwór i będzie męczyć Masvidala przez pięć rund. Chyba, że uda mu się go poddać w rundach mistrzowskich.

 6. MAS mistrz to będzie niesamowity moment,  uwiecznienie kariery i zwieńczenie ostatniej przemiany.

  Wierzę,  że wyczaruje znów jakiś myczek na Wąchaczy jaj,   wcześniej dopracowany do perfekcji.

  War!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.