Jędrzejczyk Waterson

UFC przed chwilą na swoich mediach społecznościowych oficjalnie potwierdziło, że w kolejnej walce Joanna Jędrzejczyk zmierzy się z Michelle Waterson. Pojedynek odbędzie się 12 października na gali UFC on ESPN+ 19 i będzie głównym wydarzeniem wieczoru.

Dla Joanny Jędrzejczyk (MMA 15-3) nastał dziwny czas w karierze. Jeszcze niedawno była niekwestionowaną mistrzynią kategorii słomkowej, a dzisiaj ma trzy przegrane na cztery ostatnie walki. Jednak tak to wygląda tylko na papierze. Wszystkie porażki zaliczyła w walce o pas. Najpierw dwumecz z Rose Namajunas (MMA 8-4), potem pojedynek z Valentiną Shevchenko (MMA 17-3) o pas wyższej kategorii. Mimo czerwonych kwadracików widniejących w jej bilansie, Joanna nadal jest wysoko, bo aż na #4 miejscu w oficjalnym rankingu UFC. Zwycięstwo z Michelle Waterson, być może ponownie pozwoli jej wskoczyć do kolejki o pas. Dziś mistrzynią dywizji jest Jessica Andrade (MMA 20-6), która pod koniec sierpnia zmierzy się z Weili Zhang (MMA 19-1). Polka jednak w przeszłości pokonała Brazylijkę i jeśli tej uda się przejść Zhang, to łatwym w promocji i atrakcyjnym kąskiem dla organizacji, byłoby zorganizowanie rewanżu między Andrade a Jędrzejczyk.

Choć Joanna ma przegrane a Michelle wygrane, to obie zawodniczki są w podobnej sytuacji. W UFC liczy się też klasa rywala i choć porażki są bolesne, to Joanna Jędrzejczyk nadal ma bardzo mocną pozycję w organizacji. W przypadku Waterson zwycięstwo z Polką, może oznaczać natychmiastową walkę ze zwyciężczynią pojedynku Zhang vs Andrade. Dla Amerykanki, 2018 był rokiem pełnym sukcesów. Na początku niejednogłośną decyzją wypunktowała Cortney Casey, a później jednogłośną decyzją okazała się lepsza od Felice Herrig. 2019 zaczęła od wypunktowania Karoliny Kowalkiewicz (MMA 12-5). Czy Joanna Jędrzejczyk pomści rodaczkę?

39 KOMENTARZE

 1. Aska, wygraj tylko nie zbij za mocno. Chce jeszcze w przyszlosci Hottie w oktagonie (oraz na wazeniach) ogladnac!

 2. Aśka w tej wersji by ją rozjebała, ale obecna bugiłumen to zobaczymy. . . w każdym bądź razie jakby przegrała to niech kończy wpizdu.

 3. Aska, wygraj tylko nie zbij za mocno. Chce jeszcze w przyszlosci Hottie w oktagonie (oraz na wazeniach) ogladnac!

  Ze co? Ma byc taki wpierdol, żeby własne dziecko jej nie poznało…#mombeating

 4. Ze co? Ma byc taki wpierdol, żeby własne dziecko jej nie poznało…#mombeating

  I agree to disagree. Piekno trzeba chronic!

 5. Ja pójdzie decyzja to zwałują JJ. No tak… słaba seria, wybrzydza, gówn wyniki robi w tv niema hype i już wiekowa. A Waterson dobra dupa może stuleje przed tv i soc media przyciągnąć. Jakbym w fotelu siedział zarządu UFC o JJ ykorzystałbym by wybiła w rankingu bardziej perspektywiczną osobe. Jak nie będzie suba lub KO to przy w miare równej walce Waterson wygra. To jest biznes a JJ z topu wypadła.

 6. Ja pójdzie decyzja to zwałują JJ. No tak… słaba seria, wybrzydza, gówn wyniki robi w tv niema hype i już wiekowa. A Waterson dobra dupa może stuleje przed tv i soc media przyciągnąć. Jakbym w fotelu siedział zarządu UFC o JJ ykorzystałbym by wybiła w rankingu bardziej perspektywiczną osobe. Jak nie będzie suba lub KO to przy w miare równej walce Waterson wygra. To jest biznes a JJ z topu wypadła.

  pierdolisz glupoty, a zeby nie robic z siebie idioty wystarczlo 2 min. Waterson starsza od JJ o 2 lata, JJ wiecej followersow na insta, pewnie dlatego nie siedzisz w zarzadzie ufc, bo jestes idiota. JJ to najlepsza mistrzyni oprocz rondy i cyborg jaka sie trafila ufc, po cos dostala walke o pas z valetina i tak samo jej kolejna walka tez bedzie o pas.

 7. pierdolisz glupoty, a zeby nie robic z siebie idioty wystarczlo 2 min. Waterson starsza od JJ o 2 lata, JJ wiecej followersow na insta, pewnie dlatego nie siedzisz w zarzadzie ufc, bo jestes idiota. JJ to najlepsza mistrzyni oprocz rondy i cyborg jaka sie trafila ufc, po cos dostala walke o pas z valetina i tak samo jej kolejna walka tez bedzie o pas.

  UFC już przestało wybrzydzać po tych wszystkich Nunesach, Andradach czy niewypałach w stylu Namajunas, nawet Szewczenko w..bali na kartę w Urugwaju. Pytanie tylko gdzie Joanna jest sportowo w tym momencie.

 8. Mi tam sie Michelka podoba. Coz zrobie :fjedzia:

  Mi tez sie podoba dobra maniura i taki inny typ urody ale rzecz gustu. Moze jemu sie podobaja laski w stylu Amandy czy Krystyny…

 9. Mi tez sie podoba dobra maniura i taki inny typ urody ale rzecz gustu. Moze jemu sie podobaja laski w stylu Amandy czy Krystyny…

  Hmm Michelle ładna, ale nie aż tak, żeby jej nie zafundować solidnego mordobicia.

 10. Najlepsze są komentarze pod tym postem na instagramie ufc. „Dlaczego to robicie, przecież Michelle jest matką!” I inne tego typu 😀

  Mam nadzieję, że Asia wygra to w przepięknym stylu.

 11. Najlepsze są komentarze pod tym postem na instagramie ufc. „Dlaczego to robicie, przecież Michelle jest matką!” I inne tego typu 😀

  Mam nadzieję, że Asia wygra to w przepięknym stylu.

  W taki?SPOILER

 12. Najlepsze są komentarze pod tym postem na instagramie ufc. „Dlaczego to robicie, przecież Michelle jest matką!” I inne tego typu 😀

  Mam nadzieję, że Asia wygra to w przepięknym stylu.

  Najlepsze to są komentarze, gdzie ludzie twierdzą, że Jędrzejczyk się przejedzie po Waterson I wygra przez gwalt.

  Juz kiedyś to bylo na tym forum :jjsmile:

 13. Najlepsze to są komentarze, gdzie ludzie twierdzą, że Jędrzejczyk się przejedzie po Waterson I wygra przez gwalt.

  Juz kiedyś to bylo na tym forum :jjsmile:

  :jimcarrey:

 14. pierdolisz glupoty, a zeby nie robic z siebie idioty wystarczlo 2 min. Waterson starsza od JJ o 2 lata, JJ wiecej followersow na insta, pewnie dlatego nie siedzisz w zarzadzie ufc, bo jestes idiota. JJ to najlepsza mistrzyni oprocz rondy i cyborg jaka sie trafila ufc, po cos dostala walke o pas z valetina i tak samo jej kolejna walka tez bedzie o pas.

  Puściłeś gruza ? xDDDDDDDDDDDDDD

 15. Najlepsze to są komentarze, gdzie ludzie twierdzą, że Jędrzejczyk się przejedzie po Waterson I wygra przez gwalt.

  Juz kiedyś to bylo na tym forum :jjsmile:

  Dlatego ja napisałem, że mam nadzieję. Wybrałem bezpieczną opcję.

  :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.