Jiri Prochazka, były mistrz kategorii półciężkiej UFC, zareagował wyzwanie ze strony Aleksandara Rakicia. Czech byłby skłonny zawalczyć z „Rakietą”, natomiast nie w styczniowym terminie.

Dzisiaj Rakić opublikował wpis na platformie X informujący o wypadnięciu Jana Błachowicza z rywalizacji na gali UFC 297. Wydarzenie odbędzie się 20 stycznia w kanadyjskim Toronto. Przy okazji Austriak skrytykował naszego rodaka. Sam Polak potwierdził wypadnięcie z pojedynku z powodu kontuzji barków. Rakić za celownik obrał Jiriego Prochazkę i zaapelował do niego o wejście do oktagonu.

Wpis „Rakiety” nie umknął uwadze zawodnikowi z Czech. Były mistrz wagi półciężkiej UFC nie ukrywa, że chętnie zmierzyłby się z Rakiciem. „Denisa” zaznaczył natomiast, że najwcześniej mógłby się z nim zmierzyć w lutym albo marcu, a nie w styczniu.

Wchodzę w to, natomiast najwcześniejszym terminem na wejście do oktagonu jest luty albo marzec. Akceptujesz?

Prochazka (MMA 29-4-1) przegrał ostatnią walkę o pas z Pereirą na gali UFC 295, która odbyła się 11 listopada. Brazylijczyk znokautował „Denisę” w drugiej rundzie. Wcześniej Czech zdobył pas wagi półciężkiej amerykańskiej organizacji podczas ubiegłorocznej gali UFC 275 w czerwcu. Wówczas 31-latek po kapitalnej bójce poddał Glovera Teixeirę w piątej rundzie. Organizacja planowała rewanż na grudzień 2022, jednak z powodu kontuzji barku Czecha został on odwołany. Prochazka zwakował wówczas pas wagi półciężkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,942 komentarzy 2,998 polubień

Jiri Prochazka, były mistrz kategorii półciężkiej UFC, zareagował wyzwanie ze strony Aleksandara Rakicia. Czech byłby skłonny zawalczyć z „Rakietą”, natomiast nie w styczniowym terminie. Dzisiaj Rakić opublikował wpis na platformie X informujący o wypadnięciu Jana Błachowicza z rywalizacji na gali UFC 297. Wydarzenie odbędzie się 20 stycznia w kanadyjskim Toronto. Przy okazji Austriak skrytykował naszego rodaka. […]

Odpowiedz polub

click to expand...