Genesis: Różal vs Barnett karta walk

Gala Genesis ze starciami na gołe pięści i łokcie odbędzie się już 23 października. Karta walk tego wydarzenia powoli się zapełnia, ale na razie nie zostały jeszcze ogłoszone wszystkie nazwiska walczących na niej zawodników. Dziś wiadomo już natomiast, że podczas wydarzenia będą walczyć też fighterzy MMA związani z organizacją KSW, tacy jak Vaso Bakocevic czy Gracjan Szadziński.

W programie „Oktagon Live” Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW, odpowiedzialny również za zestawienia karty walk Genesis powiedział, że od początku miał taki właśnie pomysł na starcia.

Jak powstał ten pomysł, to pierwsze co zrobiłem, zapisałem na białej tablicy nazwiska zawodników MMA, którzy przede wszystkim wizualnie i stylem walki pasują mi do tej formuły.

Podczas gali Genesis zobaczymy również znane postacie ze świata kickboxingu.

Miałem ambicje, żeby przy okazji tej gali, która, wszystko na to wskazuje będzie dużym wydarzeniem – widać, że powrót „Różala” bardzo elektryzuje publiczność” – pokazać też zawodników sportów uderzanych, którzy z uwagi na sytuację na rynku, jeszcze spotęgowaną przez covid nie mają gdzie walczyć za dobre pieniądze i się promować. Takim zawodnikiem jest właśnie Michał Królik, Bartosz Batra i jeszcze jakieś nazwisko fajne się pojawi ze świata kickboxingu, czy w ogóle ogólnie sportów uderzanych.

Aktualna karta walk gali Genesis wygląda w następujący sposób:

Walka wieczoru:
120 kg: Marcin „Różal” Różalski vs Josh Barnett

Karta główna:
65 kg: Bartosz Batra vs Michał Królik
57 kg: Aleksandra Rola vs Monika Porażyńska
Gracjan Sadziński vs Jan Siroky
Rafał Kijańczuk vs TBA
Vaso Bakocevic vs TBA

Zobacz również: Ujawniono cenę PPV za galę GENESIS. Znamy również komentatorów gali!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.