Była mistrzyni kategorii słomkowej, Weili Zhang opowiedziała o swoich planach na walkę z Joanną Jędrzejczyk. Chinka zdradziła, że zamierza się do zapasów w starciu z Polką.

Wielkimi krokami nadchodzi gala UFC 275, która odbędzie się już w najbliższą sobotę, 11 czerwca w Singapurze. Trzecią walką wieczoru będzie ciekawie zapowiadający się rewanż w wadze słomkowej pomiędzy Joanną Jędrzejczyk, a Weili Zhang. Pierwsze starcie odbyło się w marcu 2020 na UFC 248 i zostało uznane za najlepszą walkę roku przez wiele mediów. Lepsza po bliskiej decyzji sędziów okazała się Chinka.

Zhang wzięła udział w dniu medialnym w drodze do nadchodzącego wydarzenia. Jeden z dziennikarzy zapytał popularną „Magnum” o plan na walkę z Joanną. Chinka zdradziła, że chce używać zapasów.

Zdecydowanie będę korzystać trochę z zapasów w tej walce. Nauczyłam się wiele od Henry’ego Cejudo i Jeśli nie będę tego używała to będzie to marnotrawstwo.

Zhang była mistrzynią wagi słomkowej UFC w latach 2019-2021. Pas zdobyła pokonując w zaledwie 42 sekundy Jessicę Andrade przez techniczny nokaut. Jedyną udaną obronę zaliczyła w starciu z Jędrzejczyk. Pas utraciła podczas UFC 261 w kwietniu ubiegłego roku. Wówczas została znokautowana wysokim kopnięciem przez Rose Namajunas. „Magnum” otrzymała natychmiastowy rewanż z „Thug” jednak ponownie lepsza okazała się zawodniczka z Denver.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Dijaz

Maximum FC
Heavyweight

1,734 komentarzy 2,451 polubień

Czyli, że wyjdzie w majtach do sumo?

Odpowiedz polub

MrRoshi

UFC
Middleweight

11,120 komentarzy 24,675 polubień

No i cyk! Poddanko Asiuli wpadnie :śmiech:

Odpowiedz polub

maras

UFC
Light Heavyweight

14,228 komentarzy 54,181 polubień

Myślałem, że mówi o chińskich sterydach

Odpowiedz 10 polubień

KooTazz

Jungle Fight
Welterweight

299 komentarzy 597 polubień

Jest takie stare przysłowie, ale nie wiem czy chińskie. Kto mieczem wojuje ten może dostać niespodziewane duszonko za pleców.

Odpowiedz polub

roki900

Brutaal
Heavyweight

612 komentarzy 1,054 polubień

Już myślałem, ze chodzi o pałeczki do ryżu

Odpowiedz polub

Bambo

Bellator
Welterweight

4,375 komentarzy 13,717 polubień
purecode1

Jungle Fight
Bantamweight

225 komentarzy 235 polubień

Myślałem, że mówi o chińskich sterydach

Chińska meta.

Odpowiedz polub