Dwóch zawodników kategorii lekkiej UFC, Renato Moicano oraz Jalin Turner wyrazili gotowość do walki w oktagonie. Panowie zgadali się na pojedynek za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Turner zapytał na Instagramie z kim i kiedy powinien stoczyć następną walkę. Na ten wpis odpowiedział Moicano, który wyraził gotowość na rywalizację z Amerykaninem. Brazylijczyk wskazał galę UFC 295, jako moment kiedy chciałby powrócić do oktagonu. Wydarzenie odbędzie się 11 listopada w obiekcie Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Turner: Z kim i kiedy powinienem stoczyć następną walkę?

Moicano: Ze mną.

Turner: Zgarnijmy te pieniądze.

Moicano: Madison Square Garden w listopadzie? Brzmi świetni. Nowy Jork, zróbcie pier****ny hałas.

Turner (MMA 13-7) przegrał dwa ostatnie pojedynki przez niejednogłośne decyzje sędziów z Danem Hookerem oraz Mateuszem Gamrotem. „Tarantula” porażki poniósł w tym roku odpowiednio w lipcu i marcu. Wcześniej Amerykanin był na fali pięciu zwycięstw odniesionych przed czasem. Wszystkie zwycięstwa w karierze zawodnik z Kalifornii odniósł przed czasem. Turner zajmuje 12. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC.

Moicano (MMA 17-5-1) wygrał w ostatniej walce z Bradem Ridellem na listopadowej gali UFC 281. 34-latek poddał swojego rywala w pierwszej rundzie rywalizacji. Brazylijczyk w kwietniu miał zmierzyć się z Armanem Tsarukyanem w walce wieczoru gali UFC. Moicano wypadł jednak z rywalizacji z powodu kontuzji. Brazylijczyk zajmuje 13. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Heavyweight

3,878 komentarzy 7,555 polubień
Avatar of Polish Experiment
Polish Experiment

Brutaal
Bantamweight

441 komentarzy 417 polubień