Największa organizacja na świecie, która zrzesza zawodników na walczących na gołe pięści, zorganizuje swoją 18 galę w Miami. Wydarzenie odbędzie się w czerwcu.

W walce wieczoru gali BKFC obejrzymy pojedynek pomiędzy mistrzem wagi ciężkiej Joeyem Beltranem oraz Samem Shewmakerem. Na karcie walk znalazł się także mistrz wagi junior średniej — Luis Palomino i podejmie on Tylera GoodJohna. Były zawodnik UFC — Thiago Alves będzie miał szansę na zdobycie pasa wagi półśredniej, zmierzy się z Ulyssesem Diazem.

Ciekawym bojem na 18 wydarzeniu Bare Knuckle Fighting Championship będzie występ Hectora Lombarda oraz Joe Riggsa. Hector Lombard udanie rozpoczął swoją przygodę w walkach na gołe pięści. W lutym 2020 roku w Fort Lauderdale pokonał on Davida Mundella jednogłośną decyzją.

Joe Riggsto legenda sportów walki, która ma za sobą ponad 50 walk w MMA, 3 na gołe pięści oraz wiele starć w grapplingu. Z organizacją BKFC, Amerykanin jest związany od trzeciej gali i nigdy nie przegrał. W nadchodzącym starciu być może jest on faworytem, jednak warto podkreślić, że w formule gołych pięści nie widziano go już blisko od dwóch lat.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Evo

Maximum FC </br><b> Lightweight</b>

1,545 komentarzy 1,565 polubień

Hector Lombard udanie rozpoczął swoją przygodę w walkach na gołe pięści. W lutym 2020 roku w Fort Lauderdale pokonał on Davida Mundella jednogłośną decyzją.

Przecież Lombard miał już dwie walki w BKFC, drugą wygrał z Kendallem Grove we wrześniu ubiegłego roku.

Joe Riggsto legenda sportów walki, która ma za sobą ponad 50 walk w MMA, 3 na gołe pięści oraz wiele starć w grapplingu. Z organizacją BKFC, Amerykanin jest związany od trzeciej gali i nigdy nie przegrał. W nadchodzącym starciu być może jest on faworytem

Skąd stwierdzenie, że Riggs może być faworytem? Mało prawdopodobne.

Odpowiedz 2 polubień

click to expand...
yonigga

Weed Master

15,336 komentarzy 19,779 polubień

Luis Palomino i podejmie on Tylera GoodJohna.

tu będą konkretne grzmoty, mistrz bkfc kontra mistrz bkb

Odpowiedz polub

B
Benny

Jungle Fight</br><b> Featherweight</b>

250 komentarzy 336 polubień

widziałem ostatnio walkę Lombarda z Grovem, nieźle mu wpierdolił choć trzeba wziąść też poprawkę na to że Grove już raczej przeciętnie reaguje na ciosy, Hector wyglądał dobrze w tej walce, swoją drogą to ta gala w czerwcu będzie naprawdę niezła, dobre nazwiska

Odpowiedz polub

Grubas

UFC </br><b> Middleweight</b>

11,894 komentarzy 14,543 polubień

Elegancka rozpiska no i jeszcze Lombardo bedzie ogladane!

Odpowiedz polub

Raven

Brutaal</br><b> Light Heavyweight</b>

602 komentarzy 772 polubień

Oj nasi Redaktorzy tracą chyba formę. Na rozpisce walka Alves vs. Diaz, a oni marnują taką szansę na bajeczny klickbait ("Diaz w końcu podpisał kontrakt!!! Alves vs. Diaz w starciu na gołe pięści już w czerwcu!!!").
A tak na poważnie, to rozpiska kocur. Na papierze kozacko to wygląda.

Odpowiedz polub