W tej grze od bardzo dawna. Ale nie robi tego dla pieniędzy czy aby komuś coś udowodnić. Robi to dla siebie i dlatego, że kocha walczyć. Agresywny, charakterny i bitny. Witaj bracie w rodzinie GROMDA.

Biznesmen, celebryta oraz sportowiec. Grzegorz „MAŁPA” Czerny to zawodnik K1 oraz Muay Thai. Przedstawiciel Fight Clubu Zielona Góra. Fighter, który daje zawsze widowiskowe i krwawe starcia. Zdecydowanie na gali GROMDA 7 będzie tak samo.

GROMDA 7 już 10 grudnia! BALBOA vs MAXIMUS, czyli najtwardszy gigant walk na gołe pięści kontra nokautujący zabijaka. Czas poznać kto jest najlepszym zawodnikiem w tej grze.

Podczas gali odbędzie się turniej walk na gołe pięści, którego stawką jest 100 tysięcy złotych. Mocni, bitni i waleczni bijocy. Uliczni wojownicy kontra sportowcy.

Ponad to na gali zobaczymy gwiazdę sportowego Hollywood – ŁAZARA, który jest gotowy na kolejne szalone i krwawe wymiany. Nie zabraknie oczywiście super fightów, oczekiwanych powrotów i nowych bitnych fighterów.

Mroczny i brutalny świat. To będzie najlepsza gala walk na gołe pięści. Jasne mafijne zasady, ostra jazda i efektowne nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.