Podczas ostatniego odcinka programu Oktagon Live#3 na Kanale Sportowym, Mateusz Gamrot został zapytany przez Macieja Turskiego i Mateusza Borka o zdanie na temat konfliktu byłych mistrzów organizacji KSW Borysa Mańkowskiego z Marcinem Wrzoskiem.

Prowadzący zaczęli od pytania co „Gamer” myśli o przerobionym zdjęciu swojego klubowego kolegi Borysa Mańkowskiego jakie ostatnio zamieścił „Polish Zombie” na swoim profilu społecznościowym:

„Gamer” nie ukrywał, że konflikt wywołuje zbyt dużo niezdrowych emocji i chciałby szybko zobaczyć jego rozwiązanie w klatce:

Granica została delikatnie przekroczona, myślę że szykuje się delikatny wjeb, mocny wręcz. Cała sprawa jest teraz zbyt mocno rozdmuchana, walki na razie nie ma. Marcin w pewnym momencie też niepotrzebnie zbyt mocno przekroczył granicę, gdzieś to wszystko miało sens przez jakiś czas ale później poniosła go fantazja. No cóż, moim skromnym zdaniem sprawa sfinalizuje się w klatce. Myślę że będzie ciężki wjeb przed czasem bo jedyne atuty jakie ma Marcin to twarda głowa i że się pcha do przodu. Poza tym nie widzę nic lepszego u niego czym mógłby zaskoczyć Borysa. To będzie gra do jednej bramki i najchętniej zobaczyłby to jeszcze w tym tygodniu. Jak już się mają przekrzykiwać to zróbmy to od razu a patrząc na formę Marcina to nie jest najlepsza.

Byli mistrzowie organizacji KSW spierają się w mediach od kilku tygodni. Podczas wcześniejszego programu „Oktagon Live” na Kanale Sportowym, „The Polish Zombie” zdradził, że w pierwszej połowie 2020 roku miał skrzyżować rękawice z Borysem Mańkowskim. Kiedy pojawiła się opcja walki z popularnym Lobovem, były mistrz wagi piórkowej w kilku słowach powiedział, jakie kroki chciałby, aby podjęli właściciele KSW:

„Wykreślamy tego gościa, który miał tam być, niech się zajmuje dalej YouTube’em”

Na odpowiedź Borysa Mańkowskiego, o którym mówił Wrzosek, długo nie trzeba było czekać:

Zobacz pełny zapis rozmowy: Coraz ostrzej na linii Borys Mańkowski – Marcin Wrzosek! „Mogłeś pomarzyć o walce ze mną”

To z kolei spowodowało ripostę Marcina Wrzoska który na swoim materiale wideo obszernie odniósł się do zarzutów Borysa:

Zawodnicy werbalnie zmierzyli się jeszcze raz podczas programu MMAGazyn emitowanego na kanale Polsat Sport:

 

Fragment dyskusji na temat tej hitowej walki na Kanale Sportowym znajdziecie poniżej:

15 KOMENTARZE

 1. Granica została delikatnie przekroczona, myślę że szykuje się delikatny wjeb, mocny wręcz

  Marcin w pewnym momencie też niepotrzebnie zbyt mocno przekroczył granicę

  To w końcu została delikatnie czy za mocno przekroczona?  Uwielbiam polszczyznę tego kolesia ale nie rozumiem po chuj z nim gadają w ogóle.

 2. Czepiasz się chyba na siłę. Na żywo w trakcie wywiadu gdzie dochodzą emocje można tak powiedzieć, wiadomo generalnie o co chodziło.

 3. "delikatny wjeb, mocny wręcz" – tak że tak

  Milordzie pragnę stwierdzic iż granica została przekroczona, jak śmiesz! En garde!

 4. Gamer wqrzony to i lekko się pomylił. Kontrakt nierozwiązany, walki póki co daleko na horyzoncie, UFC niby jest ale nie ma i jeszcze przyjaciela obrażają

 5. Co za dzbany to są a Gamrot im wtóruje.

  A gosciami z UFC, ktorzy rzucaaja sie butelkami, atakuja autobusy pewnie sie jarasz?

 6. Ja jestem ciekaw tej walki w sumie. Wydaje mi się jeżeli będą 3 rundy to Borys dosyć gładko wygra, ale przy 5 rundach może być ciekawie. Jak na moje pójdzie to na punkty.

 7. To w końcu została delikatnie czy za mocno przekroczona?  Uwielbiam polszczyznę tego kolesia ale nie rozumiem po chuj z nim gadają w ogóle.

  Bez kitu, z Tobą powinni nawlekać Miodek. Ale przecież to nie do Ciebie tak, do Ciebie nie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.