Wszystko wskazuje na to, że przerwa od gal w polskim MMA dla kibiców tego sportu będzie jednak ciekawa. Marcin Wrzosek (14-6) i Borys Mańkowski (20-8-1) rozpoczęli wymianę słowną, której finał może mieć miejsce w klatce KSW.

Podczas piątkowego programu „Oktagon Live” na Kanale Sportowym, „The Polish Zombie” zdradził, że w pierwszej połowie 2020 roku miał skrzyżować rękaiwce z Borysem Mańkowskim. Teraz jednak pojawił się temat stoczenia pojedynku z Artemem Lobovem, które wolałby wybrać Wrzosek.

Były mistrz wagi piórkowej w kilku słowach powiedział, jakie kroki chciałby, aby podjęli właściciele KSW.

„Wykreślamy tego gościa, który miał tam być, niech się zajmuje dalej YouTube’em”

Na odpowiedź Mańkowskiego, o którym mówił Wrzosek, długo nie trzeba było czekać.

„W czasie, kiedy ty wszedłeś do mojego świata, ja miałem już 15 walk na koncie. I ty śmiesz mówić o tym, że jesteś prawdziwym zawodnikiem insynuując, że ja nim nie jestem? Nie bądź k*rwa śmieszny człowieku.

Jeszcze do niedawna w ogóle nie byłoby mowy o tym, żebyś mógł w ogóle ze mną zawalczyć. Mógłbyś o czymś takim tylko sobie pomarzyć. Więc ciesz się, że nastała taka chwila w mojej karierze, że w ogóle może do tego dojść.

A co do samego YouTube’a, to widzę, że wciąż o tym pie*dolisz, że Borys YouTuber, że zajmij się YouTube’em i inne pierdoły. Ale zapomniałeś chyba, albo nie wiem, jesteś tak k*rwa głupi czy nie wiem co, bo dopiero co chciałem stworzyć swój kanał z trenerem Zaborowskim, którego pozdrawiam, ale wam k*rwa nie wyszło, bo nawet w tym jesteś kiepski (…).

To jest tak żenujące, że nie powinienem o tym w ogóle gadać. Nie powinienem tobie odpowiadać, ale jednak to zrobiłem. Podsumowując. Człowieku, weź się lepiej za siebie, bo patrząc na to, jak wyglądasz, to wydaje mi się, że na 70 kg będzie dla ciebie problem zrobić wagę. Nie wiem, czy ty w ogóle trenujesz? Ale wiesz co, nawet jak nie zrobisz tej wagi, to od ciebie siana nie chcę. Wystarczy mi po prostu bonus za wygraną.”

Całą wypowiedź Borysa Mańkowskiego oraz fragment, w którym Marcin Wrzosek mówi o byłym mistrzu KSW w wadze półśredniej, możecie zobaczyć poniżej:

Mańkowski w ostatnich czterech pojedynkach wygrał tylko raz. Serię trzech przegranych z rzędu, z Khalidovem, Soldicem i Parke’iem, zakończył poddając w pierwszej rundzie Vaso Bakocevica. Wcześniej „Diabeł Tasmański” pokonywał takich zawodników, jak David Zawada, Mohsen Bahari, Jesse Taylor czy John Maguire.

Wrzosek pod szyldem KSW stoczył siedem pojedynków, z których cztery wygrał. W ostatnich pięciu starciach pokonał decyzjami sędziów Romana Szymańskiego i Krzysztofa Klaczka, przegrał natomiast na punkty z Kleberem Koike Erbstem, Salahdinem Parnassem i Normanem Parke’iem.

85 KOMENTARZE

 1. Serio?

  Serio serio.

  Przecież walka 2 braci się pięknie sprzeda, na pewno lepiej niż z jakimś nołnejmem (nawet dobrym)

 2. Serio serio.

  Przecież walka 2 braci się pięknie sprzeda, na pewno lepiej niż z jakimś nołnejmem (nawet dobrym)

  Nie ma szans na taką walkę, nikomu nie jest potrzebna, nawet jako skok na kasę. Borys schodzi bo planowane jest wymeldowanie Gamera z krs1

 3. Marcin ma 4-3 w KRS i podejrzewam że dla Januszy jest raczej no name a czasem zachowuje się jak by był największa gwiazda polskiej sceny mma tak to odbieram.Dziwne że nie jest bo jak przychodził to miał na to jakiś tam potencjał.Generalnie coś poszło nie tak lub poprostu nie tędy droga ale w sumie chuja się znam i idę otworzyć czipsiki :fjedzia:

 4. Nie ma szans na taką walkę, nikomu nie jest potrzebna, nawet jako skok na kasę. Borys schodzi bo planowane jest wymeldowanie Gamera z krs1

  Skok na kasę to po przerwie będzie potrzebny zarówno organizacji jak i zawodnikom. IMO realne i sumie to nawet ciekawe. Ja bym wolał takie starcie niż z Wrzoskiem.

  Z tym wymeldowaniem z krs1 to nie bardzo w to teraz wierzę, bo wypowiedziach z Gamerkiem, Mateuszkiem. 

  Druga sprawa, to cholera wie, ile powrót do normalności w USA będzię trwał, na razie mają większe sprawy na głowie niż zatrudniać mistrza KSW.

 5. Zombiaku (mam nadzieje że jeszcze czytasz cohones)  fajnie że byłeś w TUF i mogłeś spojrzeć na Mcgregora. Tą niezbyt udana karierę widzę że modelem utworzonym z Kawulem planujecie ciągnąć teraz na Artemie, ambitnie ps. Janki KRS mogą nie wiedzieć kim jest ten krótkoręki GOAT.

  Jeśli chodzi o Borysa to wyjaśnił temat bo chyba cię poniosło.

 6. Marcin ma 4-3 w KRS i podejrzewam że dla Januszy jest raczej no name a czasem zachowuje się jak by był największa gwiazda polskiej sceny mma tak to odbieram.Dziwne że nie jest bo jak przychodził to miał na to jakiś tam potencjał.Generalnie coś poszło nie tak lub poprostu nie tędy droga ale w sumie chuja się znam i idę otworzyć czipsiki :fjedzia:

  Przytył 30 kilogramów i wygląda jak pączek. Profesjonalny sportowiec z taką aparycją (zwłaszcza w niskich wagachz sic!) przez nikogo nie będzie traktowany poważnie.

 7. Nie jestem jakims fanem Borysa bo nieelegancko sie zachował w stosunku do fame mma ale Wrzosek nie ma do niego podjazdu

 8. Nie jestem jakims fanem Borysa bo nieelegancko sie zachował w stosunku do fame mma

  Nie śledzę fame, wiem ze tam sie bujał z jakimś isamu i nawet trenowali razem ?

  Borys z fame juz nie koledzy ?

 9. Nie śledzę fame, wiem ze tam sie bujał z jakimś isamu i nawet trenowali razem ?

  Borys z fame juz nie koledzy ?

  Pojechał na ich konferencje nagrać vbloga a pozniej nieładnie się o nich wypowiadal

 10. Skok na kasę to po przerwie będzie potrzebny zarówno organizacji jak i zawodnikom. IMO realne i sumie to nawet ciekawe. Ja bym wolał takie starcie niż z Wrzoskiem.

  Z tym wymeldowaniem z krs1 to nie bardzo w to teraz wierzę, bo wypowiedziach z Gamerkiem, Mateuszkiem.

  Druga sprawa, to cholera wie, ile powrót do normalności w USA będzię trwał, na razie mają większe sprawy na głowie niż zatrudniać mistrza KSW.

  Mimo wszystko w to nie uwierzę. Przecież oni sparing graplerski kiedyś stoczyli na remis by nikogo nie skrzywdzić. Prędzej rywalem będzie właśnie taki Wrzosek czy nawet lobov

 11. Mimo wszystko w to nie uwierzę.

  W sensie, że się nie zgodzą ?

  Włodarze nawet Mameda i Materle jakoś przekonali, tu chyba będzie taniej

 12. W sensie, że się nie zgodzą ?

  Włodarze nawet Mameda i Materle jakoś przekonali, tu chyba będzie taniej

  Tu jest przyjaźń a nie gadanie o niej. Zobaczymy kto będzie miał racje i czy kasa wygra :beer:

 13. Na ten moment to Wrzosek robi Borysa w podobnym stylu jak Szymanskiego. Borys po pelnym obozie nie ma tlenu w 2 rundzie, Wrzosek biierze walke na 2 tyg przed, ostro tnie wage i bije sie 5 rund w dobrym tempie.

 14. Pod koniec lutego Norman Park o tym mówił. Spotkaliśmy go na gali w Belfaście i powiedział że on będzie walczyć z Ziółkowskim, a Wrzosek z Borysem. Widzę że teraz nakręcają sprzedaż. Ale walka już od ponad 6 tygoni była klepnieta i pewnie ich kłótnia miała wcześniej wypłynąć gdyby nie wirus.

 15. Na ten moment to Wrzosek robi Borysa w podobnym stylu jak Szymanskiego. Borys po pelnym obozie nie ma tlenu w 2 rundzie, Wrzosek biierze walke na 2 tyg przed, ostro tnie wage i bije sie 5 rund w dobrym tempie.

  Tyle ze Szymanski to piorkowy a Borys bil sie nawet catch weight z Mamedem

 16. Marcin ma 4-3 w KRS i podejrzewam że dla Januszy jest raczej no name a czasem zachowuje się jak by był największa gwiazda polskiej sceny mma tak to odbieram.Dziwne że nie jest bo jak przychodził to miał na to jakiś tam potencjał.Generalnie coś poszło nie tak lub poprostu nie tędy droga ale w sumie chuja się znam i idę otworzyć czipsiki :fjedzia:

  Dał równą walkę z Normanem i odjebało. Taki trochę Najman się z niego robi. Zachowując proporcje. Przekonany o swojej zajebistosci na każdym polu swojej działalności.

 17. W sensie, że się nie zgodzą ?

  Włodarze nawet Mameda i Materle jakoś przekonali, tu chyba będzie taniej

  Panie, co to za porównanie. Misiek z Mamedem to przyjaciółmi zostali na potrzeby walki. Gamer z Borysem są jak bracia. Mieszkają nawet 10 metrów od siebie. Taka walka nie ma możliwości się odbyć. Temat abstrakcyjny.

 18. Ale iskrzy! Ale trsztok!:tysoncoffe:

  Chyba już jest jakaś gównogimbofederacja zestawiająca walki jutuberów, może tam spróbują skoro w sport już raczej nie potrafią? :no no:

 19. Marcin ma 4-3 w KRS i podejrzewam że dla Januszy jest raczej no name a czasem zachowuje się jak by był największa gwiazda polskiej sceny mma tak to odbieram.Dziwne że nie jest bo jak przychodził to miał na to jakiś tam potencjał.Generalnie coś poszło nie tak lub poprostu nie tędy droga ale w sumie chuja się znam i idę otworzyć czipsiki :fjedzia:

  Czy Ty człowieku nie rozumiesz, że Zombie to jest WETERAN UFC, KURWAAAA!?

 20. Borysek nieźle, ale popatrz jak król wyjaśnia Wrzoska i bierz przykład.

  Ten szczękościsk Zombiaka to przypomina dykcje Gołoty.

  Encefalopatia pourazowa

 21. Dwójka udanych: jeden od twittera, drugi robiący sobie jaja z widzów zapominając, że najpierw się powinno streama wyłączyć.

  Do piekła z nimi…

 22. Ja też bym obejrzał taką walkę Wrzosek chyba już jest blisko końca kariery to liczy na walkę z dużą wypłata.Potem pewnie będzie Panem z telewizji i może jeszcze zagra w jakimś filmie czy serialu.

 23. Panie, co to za porównanie. Misiek z Mamedem to przyjaciółmi zostali na potrzeby walki. Gamer z Borysem są jak bracia. Mieszkają nawet 10 metrów od siebie. Taka walka nie ma możliwości się odbyć. Temat abstrakcyjny.

  Nie doceniasz potęgi $$$, pożyjemy zobacyzmy. Ja ino mówię,że taka walka ma szanse wykręcić rekord (a jak !) PPV przy odpowiedniej promocji.

  Może i są jak bracia, ale każdy z nich ma rodzinę i rachunki do zapłacenia.

 24. patostream się sprzedaje na cohones, niby hejt a miliardy wyświetleń i śledzenie połczynian  osób z IQ w okolicy 80

  Niczym sie to nie rózni od  bycia fanem Linkowskiej

 25. taaaa a pewnie jakby się spotkali to by razem wódę walili i śmiali się jak to inbę wykręcili dla "fanów".

 26. Na ten moment to Wrzosek robi Borysa w podobnym stylu jak Szymanskiego.

  Na ten moment jedyne co Wrzosek robi, to paczkę  Lay'sów przy wieczornym filmie ze swoja Sarenką.

 27. Borys w klatce ostatnio różna forma ale teraz nawet nie musiał wychodzić do walki by odnieść zwycięstwo przed czasem.

  Ten sam wrzosek który jeszcze niedawno chciał walczyć z najmanem wypowiada się co wolno a co nie?

  :razz:utinlaugh:

 28. Nie doceniasz potęgi $$$, pożyjemy zobacyzmy. Ja ino mówię,że taka walka ma szanse wykręcić rekord (a jak !) PPV przy odpowiedniej promocji

  Rekord ppv to wykręci powrót popusia i do tego jakieś ciekawe zestawienie Pudziana lub Mameda, a nie walka Borysa czy Gamera, których przeciętny Janusz w Polsce nie kojarzy

 29. Akurat Borys to lebski facet z tym yt,kariera wieczna nie bedzie a i popularnosc przy tym rosnie. Ludzie z Fenu i reszta ksw powinni wbic do niego na korki z marketingu jak sie dzis robi ten biznes bo w 95 procentach polski marketing zawodnikow lezy i kwiczy, ze Rozal juz emerytowany robi za najwieksza gwiazde neta Mma.  225 tysiecy subow Borysa daje mu nr 1 kanal polskiego zawodnika mma na yt, a dzis lepiej miec taki kanal niz nie. Kto wie moze Fame 36 czy coś w przyszlosci.

 30. Marcin Wrzosek to taki Marcin Najman tylko mniejszy i o wiele uboższy zasób słów niż GOAT. Chyba skumał, że kłapaniem dziobem można zarobić kasę.

 31. Ten od wjeżdżania na chatę pozwał Wrzoska?

  Haha bardzo dobrze, niech się w końcu tumany nauczą czym się różni HEJT od krytyki.

 32. A o co chodzi, jesli ktos moglby przyblizyc sprawe? :beer:

  Był na TT taki profil „Mma Roast” który robił szyderę z polskiego mma, hejtował i obrażał. Czasem zabawnie czasem chamsko w chuj.

  Wrzosek z Zaborem rozgryźli kto to jest. Zaczęli udostępniać w internecie jego dane, adres itd grozić pobiciem, śmiercią, wjazdem na chatę. Udostępnili dane salonu kosmetycznego jego żony, który chyba okazał się zbieżnością nazw i w ogóle do niej nie należał i oberwało się jakiejś niewinnej kobiecinie.

  Koleś założył sprawę cywilną Wrzoskowi i Marcin usiadł na dupie.

 33. Spaniały awatar i dobry komentarz

  Dziękuję za komplement awataru, rzeczywiście jest wspaniały.

 34. Był na TT taki profil „Mma Roast” który robił szyderę z polskiego mma, hejtował i obrażał. Czasem zabawnie czasem chamsko w chuj.

  Wrzosek z Zaborem rozgryźli kto to jest. Zaczęli udostępniać w internecie jego dane, adres itd grozić pobiciem, śmiercią, wjazdem na chatę. Udostępnili dane salonu kosmetycznego jego żony, który chyba okazał się zbieżnością nazw i w ogóle do niej nie należał i oberwało się jakiejś niewinnej kobiecinie.

  Koleś założył sprawę cywilną Wrzoskowi i Marcin usiadł na dupie.

  Jeśli to prawda to Wrzosek debil jakich mało :iamdone:

 35. Jeśli to prawda to Wrzosek debil jakich mało :iamdone:

  No to prawda, wszystko rozegrało się „publicznie” na TT przeca.

  😆

 36. Jeżeli chodzi o polskie podwórko to powiem wam że mogłaby wyjść z tego ciekawa walka, tylko nie wiem czy akurat Wrzosek zejdzie aż do 70kg. Teraz wygląda na 85 lekka ręką.

 37. No to prawda, wszystko rozegrało się „publicznie” na TT przeca.

  😆

  Jeśli to prawda to Wrzosek debil jakich mało :iamdone:

  No z tym wjazdem do randomowej osoby to przesada, ale trzeba pamiętać, że koleś naprawdę tam przesadzał.

  To był naprawdę hejt, a nie "hejt"

  Dostał na co zasługiwał.

 38. No z tym wjazdem do randomowej osoby to przesada, ale trzeba pamiętać, że koleś naprawdę tam przesadzał.

  To był naprawdę hejt, a nie "hejt"

  Dostał na co zasługiwał.

  Dla mnie beka z jednego i drugiego. Z Wrzoska, że publicznie wyjechał z takimi rzeczami a z typa, że srał się i myślał, że jest kozak bo jest anonimowy a jak przyszło co do czego to szybciutko na bagiety.

 39. Ten od wjeżdżania na chatę pozwał Wrzoska?

  Ale to Borysowi jutuberowi miałeś  odpowiedzieć Marcin a nie hejterom

 40. No z tym wjazdem do randomowej osoby to przesada, ale trzeba pamiętać, że koleś naprawdę tam przesadzał.

  To był naprawdę hejt, a nie "hejt"

  Dostał na co zasługiwał.

  Pamiętam tę sprawę. Do dzisiaj nie zobaczyłem żadnego dowodu czy screena na poparcie słów Wrzoska, także z tym "dostał na co zasługiwał" bym jeszcze się wstrzymał.

 41. Ale ten nasz roastujący typek skończył przygodę twitterową czyli w gruncie rzeczy zbroja obsrana.

 42. Był na TT taki profil „Mma Roast” który robił szyderę z polskiego mma, hejtował i obrażał. Czasem zabawnie czasem chamsko w chuj.

  Wrzosek z Zaborem rozgryźli kto to jest. Zaczęli udostępniać w internecie jego dane, adres itd grozić pobiciem, śmiercią, wjazdem na chatę. Udostępnili dane salonu kosmetycznego jego żony, który chyba okazał się zbieżnością nazw i w ogóle do niej nie należał i oberwało się jakiejś niewinnej kobiecinie.

  Koleś założył sprawę cywilną Wrzoskowi i Marcin usiadł na dupie.

  Poprawiles mi humor przed obiadem ziom. Niezle gangstery z nich:lol: troche taki gang Olsena:lol:

 43. To jak Borysowi tam idzie na tych yt? Film gdzie wyjaśnia wrzoska ma rekord ? 😀

  Kto tu chce jakiś rekord pobić    :kawulpokapoka:

 44. Tak się robi trash talk made in Poland !

  Się skończy solówką za sklepem , Polska jest za mała na trash talk

 45. Się skończy solówką za sklepem , Polska jest za mała na trash talk

  Na Narodowym chyba

  :roberteyeblinking:

 46. Się skończy solówką za sklepem , Polska jest za mała na trash talk

  Nie ma szans. Solówka za sklepem to zerowy przychód, a może będzie trzeba na dentystę wydać. Solówka w klatce to hajsy.

 47. Wrzosek jak polski Nate Diaz….

  …też trzeba podkładać napisy w ojczystym języku, kiedy mówi…

  A Borys Tygrys, milioner z Patronite'a, ale zaorał go konkretnie, nie spodziewałem się aż tak celnego wypunktowania całej hipokryzji Wrzoska.

 48. Obecnie chyba nikt nie jest bardziej żenujący niż łódzki pulpecik (sorry Łukasz). Facet który niczego nie osiągnął i zmarnował swoją szansę w sportach walki , na siłę szuka atencji. To typ człowieka który pokaże gołą d..e w telewizji żeby tylko nie iść do normalnej pracy. Conor już odpisał mu na tego smsa ?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.