Podczas ostatniego odcinka programu Oktagon Live#3 na Kanale Sportowym, Mateusz Gamrot został zapytany przez Macieja Turskiego i Mateusza Borka o zdanie na temat konfliktu byłych mistrzów organizacji KSW Borysa Mańkowskiego z Marcinem Wrzoskiem.

Prowadzący zaczęli od pytania co „Gamer” myśli o przerobionym zdjęciu swojego klubowego kolegi Borysa Mańkowskiego jakie ostatnio zamieścił „Polish Zombie” na swoim profilu społecznościowym:

„Gamer” nie ukrywał, że konflikt wywołuje zbyt dużo niezdrowych emocji i chciałby szybko zobaczyć jego rozwiązanie w klatce:

Granica została delikatnie przekroczona, myślę że szykuje się delikatny wjeb, mocny wręcz. Cała sprawa jest teraz zbyt mocno rozdmuchana, walki na razie nie ma. Marcin w pewnym momencie też niepotrzebnie zbyt mocno przekroczył granicę, gdzieś to wszystko miało sens przez jakiś czas ale później poniosła go fantazja. No cóż, moim skromnym zdaniem sprawa sfinalizuje się w klatce. Myślę że będzie ciężki wjeb przed czasem bo jedyne atuty jakie ma Marcin to twarda głowa i że się pcha do przodu. Poza tym nie widzę nic lepszego u niego czym mógłby zaskoczyć Borysa. To będzie gra do jednej bramki i najchętniej zobaczyłby to jeszcze w tym tygodniu. Jak już się mają przekrzykiwać to zróbmy to od razu a patrząc na formę Marcina to nie jest najlepsza.

Byli mistrzowie organizacji KSW spierają się w mediach od kilku tygodni. Podczas wcześniejszego programu „Oktagon Live” na Kanale Sportowym, „The Polish Zombie” zdradził, że w pierwszej połowie 2020 roku miał skrzyżować rękawice z Borysem Mańkowskim. Kiedy pojawiła się opcja walki z popularnym Lobovem, były mistrz wagi piórkowej w kilku słowach powiedział, jakie kroki chciałby, aby podjęli właściciele KSW:

„Wykreślamy tego gościa, który miał tam być, niech się zajmuje dalej YouTube’em”

Na odpowiedź Borysa Mańkowskiego, o którym mówił Wrzosek, długo nie trzeba było czekać:

https://youtube.com/watch?v=HWHxzuJvxrM

Zobacz pełny zapis rozmowy: Coraz ostrzej na linii Borys Mańkowski – Marcin Wrzosek! „Mogłeś pomarzyć o walce ze mną”

To z kolei spowodowało ripostę Marcina Wrzoska który na swoim materiale wideo obszernie odniósł się do zarzutów Borysa:

Zawodnicy werbalnie zmierzyli się jeszcze raz podczas programu MMAGazyn emitowanego na kanale Polsat Sport:

 

Fragment dyskusji na temat tej hitowej walki na Kanale Sportowym znajdziecie poniżej:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.