Rozpiska UFC 292 zubożała o kolejne ciekawe zestawienie. Jak podaje na Twitterze Mike Bohn z MMA Junkie, z występu na gali wypadł Geoff Neal.

Amerykanin miał zmierzyć się w trzeciej walce wydarzenia z niepokonanym Ianem Machado Garrym. Z powodów zdrowotnych, jak podał Bohnowi menadżer zawodnika, Neal musiał się jednak wycofać. Na chwilę obecną nie wiadomo czy amerykański hegemon szuka zastępstwa dla Garry’ego. Wcześniej z występu na gali wypadli już tacy zawodnicy jak Henry Cejudo, Song Yadong czy Rob Font.

Neal (MMA 15-5) przegrał na początku marca przed poddanie w trzeciej rundzie z Shavkatem Rakhmonovem na UFC 285. Zawodników nagrodzono bonusem za najlepszą walkę wieczoru. Porażka z Kazachem przerwała serię dwóch zwycięstw 32-latka. Neal dla UFC rywalizuje od 2018 roku. W tym czasie stoczył 10 walk, z których wygrał 7, a przegrał 3. 11 z 15 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem. Neal zajmuje 8. miejsce w rankingu wagi półśredniej UFC.

Machado Garry (MMA 12-0) w UFC, dla którego rywalizuje od 2021 roku, wygrał pięć walk. Ostatnie zwycięstwo odniósł w maju, kiedy to na gali w Charlotte znokautował kopnięciem w pierwszej rundzie Daniela Rodrigueza. Za swój występ otrzymał bonus od organizacji. Przed angażem w UFC, „The Future” był mistrzem kategorii półśredniej organizacji Cage Warriors. 8 z 12 zwycięstw zdobywał przed czasem. Machado Garry zajmuje 13. miejsce w rankingu kategorii półśredniej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of messifc
messifc

PRIDE FC
Lightweight

6,287 komentarzy 12,730 polubień

Gdyby było więcej czasu to może Kazach by to wziął, a tak Garry dostanie jakiegoś debiutanta zapewne.

Odpowiedz polub

Avatar of Buck
Buck

Legacy FC
Featherweight

1,908 komentarzy 9,020 polubień

Szkoda bo to zestawienie zapowiadało się świetnie. Być może Magny wejdzie do tej walki za Neala, chociaż ten post może znaczyć wszystko

Odpowiedz polub

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,883 komentarzy 112,404 polubień

Shavkat w gazie dawać mu Harrego :robbie:

Odpowiedz polub