Filip Marcinek pokonał jednogłośną decyzją sędziów Michała Sobolewskiego. Dla „Soboty” był to przegrany debiut w organizacji FAME MMA, „Filipek” natomiast udanie wrócił do klatki.

>>> WYNIKI I RELACJA NA ŻYWO Z FAME MMA 8

Początek walki był bardzo spokojny. Najpierw to Marcinek narzucał tempo, chwilę później Sobolewski przejął inicjatywę. Obaj przez kolejne sekundy kontynuowali wymiany w stójce. „Filipek” starał się częściej skracać dystans atakując sierpami. Młodszy raper na sam koniec rundy chciał zejść do parteru, jednak „Sobota” świetnie wybronił próbę i zadał kilka ciosów.

Szybciej do akcji przeszli obaj w drugiej rundzie. „Filipek” atakował seriami i chciał zejść do parteru, jednak „Sobota” świetnie to wybronił i po chwili przetoczył przeciwnika przechodząc do dosiadu. Po kilkudziesięciu sekundach kontroli Marcinek zdołał przetoczyć przeciwnika i to on był z góry. Sędzia widząc pasywność nakazał po chwili powrót do stójki.

Trzecią rundę rozpoczął prawym „Sobota”, jednak po chwili to „Filipek” zaczął odzyskiwać kontrolę w stójce. Sobolewski był już niesamowicie zmęczony, co starał się wykorzystywać przeciwnik atakując nawet uderzeniami z obrotu. „Sobota” zdołał chwycić rywala i trzymał go kilkadziesiąt sekund w uchwycie, po czym w stójce zadał kilka kolan próbując zaznaczyć kontrolę w rundzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.