O godzinie 19:30 rozpocznie się gala FAME MMA 8, podczas której kibice zobaczą między innymi Marcina „El Testosterona” Najmana, Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego, Piotra „Bestię” Piechowiaka, Piotra „Szeliego” Szeligę czy Amadeusza „Ferrariego” Roślika.

>>> LINK DO TRANSMISJI

Będzie to ósma gala organizacji FAME MMA. Pierwsze wydarzenie zostało zorganizowane 30 czerwca 2018 roku w Koszalinie. Kolejne edycje miały miejsce między innymi w łódzkiej Atlas Arenie, częstochowskiej Hali Sportowej oraz trójmiejskiej Ergo Arenie. Aktualnie wydarzenia organizowane są w łódzkiej Wytwórni bez udziału publiczności.

ZOBACZ TAKŻE:

Wyniki aktualizowane na żywo od 19:30:

Walka wieczoru:

Kacper „Blonsky” Błoński pokonał Marcina Dubiela jednogłośną decyzją sędziów (29-27, 29-27, 29-28)

Karta główna:

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński pokonał Marcina „El Testosterona” Najmana przez dyskwalifikację – walka na zasadach boksu (w małych rękawicach)
Filip „Filipek” Marcinek pokonał Michała „Sobotę” Sobolewskiego jednogłośną decyzją sędziów
Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka pokonał Amadeusza „Ferrariego” Roślika jednogłośną decyzją sędziów – walka na zasadach kickboxingu
Gabriel „Arab” Al-Sulwi pokonał Pawła „Tyboriego” Tyburskiego jednogłośną decyzją sędziów (30-26, 30-26, 30-26)
Piotr „Bestia” Piechowiak pokonał Piotra „Szeliego” Szeligę przez poddanie (duszenie zza pleców) w rundzie trzeciej
Kamila „Zusje” Smogulecka pokonała Dagmarę Szewczyk przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze, bierność rywalki) w rundzie pierwszej
Patryk „Mortalcio” Baran pokonał Mariusza „Hejter” Słońskiego przez poddanie (duszenie zza pleców) w rundzie trzeciej
Alan „Alanik” Kwieciński pokonał Piotra Pająka jednogłośną decyzją sędziów (28-26, 28-26, 28-26) – walka na zasadach kickboxingu
Gamou Fall pokonał Macieja „Szewca” Szewczyka przez poddanie (duszenie zza plećów) w rundzie drugiej

611 KOMENTARZE

 1. Dla mnie Fame MMA zmarnowało swój potencjał. Na początku było śmiesznie i freakowo. Oglądało się po to, żeby się pośmiać z ludzi, którzy w ogóle nie potrafią się bić, a jednak wchodzili do klatki to robić i było to zabawne. Teraz mi to przypomina jakieś amatorskie zawody z udziałem youtuberów.

  Poziom sportowy zdecydowanie za niski, żeby fan MMA miał co oglądać, a z drugiej strony coś już tam potrafią i nie jest już tak śmiesznie.

  Może z biznesowego punktu widzenia idzie to w dobrym kierunku – nie znam popularności uczestników tej gali, ale szczerze, jedyna osoba jaką kojarzę z tej rozpiski to Marcin Najman.

  Nie widzę tu nic ciekawego.

 2. Dla mnie Fame MMA zmarnowało swój potencjał. Na początku było śmiesznie i freakowo. Oglądało się po to, żeby się pośmiać z ludzi, którzy w ogóle nie potrafią się bić, a jednak wchodzili do klatki to robić i było to zabawne. Teraz mi to przypomina jakieś amatorskie zawody z udziałem youtuberów.

  Poziom sportowy zdecydowanie za niski, żeby fan MMA miał co oglądać, a z drugiej strony coś już tam potrafią i nie jest już tak śmiesznie.

  Może z biznesowego punktu widzenia idzie to w dobrym kierunku – nie znam popularności uczestników tej gali, ale szczerze, jedyna osoba jaką kojarzę z tej rozpiski to Marcin Najman.

  Nie widzę tu nic ciekawego.

  I tak i nie. Walki ultra freakowe, ktore trwają 20 sekund nie mają sensu na dluzsza mete, no chyba ze bylyby to big name typu Ziobro vs Stonoga.

 3. Jezu ludzie, nie wiem kto kupuje PPV na taki szajs matka jedyna.. :facepalm::lol: Rozumiem obejrzeć z ciekawości jakiś skrót następnego dnia czy coś, bo nie mowie ze sam sobie nie obczaję ale płacić za taki cyrk..

  :matt:

 4. Jezu ludzie, nie wiem kto kupuje PPV na taki szajs matka jedyna.. :facepalm::lol: Rozumiem obejrzeć z ciekawości jakiś skrót następnego dnia czy coś, bo nie mowie ze sam sobie nie obczaję ale płacić za taki cyrk..

  :matt:

  2 walki beda za darmo. Fame stworzyl prelimsy jak Ufc. :suchykarol:

 5. Rozumiem obejrzeć z ciekawości jakiś skrót następnego dnia czy coś, bo nie mowie ze sam sobie nie obczaję

  A ja tego też nie rozumiem. Ja obejrzę na jakimś strimie Bestię i Najmana, bo tylko ich znam. Reszta w ogóle mnie nie ochodzi, bo nie mam pojęcia, kto to jest, więc nawet skróty są dla mnie nieinteresujące.

 6. Dla mnie Fame MMA zmarnowało swój potencjał. Na początku było śmiesznie i freakowo. Oglądało się po to, żeby się pośmiać z ludzi, którzy w ogóle nie potrafią się bić, a jednak wchodzili do klatki to robić i było to zabawne. Teraz mi to przypomina jakieś amatorskie zawody z udziałem youtuberów.

  Poziom sportowy zdecydowanie za niski, żeby fan MMA miał co oglądać, a z drugiej strony coś już tam potrafią i nie jest już tak śmiesznie.

  Może z biznesowego punktu widzenia idzie to w dobrym kierunku – nie znam popularności uczestników tej gali, ale szczerze, jedyna osoba jaką kojarzę z tej rozpiski to Marcin Najman.

  Nie widzę tu nic ciekawego.

  Musieli zmienić trochę koncepcję gdyż na takim modelu nie byliby w stanie tak długo funkcjonować.Nieustanne dymy, szydera, patokonferencje szybko spowodowałyby zmęczenie materiału.Ten Rozpara nawet chyba po którejś z gal zaanonsował zmianę kierunku bo ta mocno freakowa konwencja blokowała dalszą ekspansję.

  Zrezygnowali więc z jakichś błaznów na konferencjach, loży szyderców w trakcie trwania gali, a poszli w kierunku bardziej profesjonalnym.

 7. Ciekawe czy Gola znów wysle swoje charty na polowanie na łestłimy.Trzeba im przyznac ze ostatnio byli skuteczni.

 8. Przeciez fejm mma nie oglada sie w wiekszosci dla nazwisk tak naprawde . Tu chodzi o takie nokauty jak Ferarri-Polak. Czy zlamie ktos noge jak Magical, czy ciul wie co za szalone akcje beda, uliczne bitki itp Kogo to obchodzi kim oni sa :razz:utinlaugh:

 9. Kogo to obchodzi kim oni sa :razz:utinlaugh:

  Gdyby tak było, to w jakim celu braliby idoli dzieci i młodzieży za grubą kasę? Wzieliby tak jak w Gromdzie jakichś nojnejmów z zawodówki, co by za 2 tys. walczyli.

 10. Gdyby tak było, to w jakim celu braliby idoli dzieci i młodzieży za grubą kasę? Wzieliby tak jak w Gromdzie jakichś nojnejmów z zawodówki, co by za 2 tys. walczyli.

  Nie jest tajemnica, ze znana twarz bardziej napedza. Mi tu chodzilo w tamtym poscie o te forum. Co mnie interesuje czy Dagmara Szewczyk jest modelką czy pisarką, mnie tylko interesuje czy da dobry freak. Wy myslicie ze ludzie ogladaja to i maja takie rozkminy czy znaja 1 czy 8 osob z karty. Nie nas intersuje czy beda dobre imby,Wy serio ogladacie to pod katem nazwisk:korwinwhat:

 11. Nie jest tajemnica, ze znana twarz bardziej napedza. Mi tu chodzilo w tamtym poscie o te forum. Co mnie interesuje czy Dagmara Szewczyk jest modelką czy pisarką, mnie tylko interesuje czy da dobry freak. Wy myslicie ze ludzie ogladaja to i maja takie rozkminy czy znaja 1 czy 8 osob z karty. Nie nas intersuje czy beda dobre imby,Wy serio ogladacie to pod katem nazwisk:korwinwhat:

  Czyli gdyby było 10 walk typu Dubiel-Błonski, czy Hejter-Mortalcio to też byś kupił? Bo ja nie.

 12. Nie jest tajemnica, ze znana twarz bardziej napedza. Mi tu chodzilo w tamtym poscie o te forum. Co mnie interesuje czy Dagmara Szewczyk jest modelką czy pisarką, mnie tylko interesuje czy da dobry freak. Wy myslicie ze ludzie ogladaja to i maja takie rozkminy czy znaja 1 czy 8 osob z karty. Nie nas intersuje czy beda dobre imby,Wy serio ogladacie to pod katem nazwisk:korwinwhat:

  Ja tak, bo jak kogoś nie znam i ten ktoś nie potrafi się bić, to mnie to tyle interesuje, co solówka w podstawówce obcych dzieci. Nie te lata, żeby mnie to zainteresowało. Ale rozumiem Twój punkt widzenia. Jak widać na fame każden coś dla siebie znajdzie :friends:

 13. Ozdoba.  Samych youtuberkow nigdy nie bedIe na Fame, wiec to czysta teoria, koksy i sebixy, botoksiary zawsze beda czyli moj content. Dla Bonka cos musi byc. :razz:utinlaugh:

  Gdybym ja zyl nazwiskami to nie moglbym ogladac fame, ksw czy fenu bo mam slaba glowe do nazwisk w SW oprocz topki. Fame to piekne uniwersum , ja nie znalem tam 98 procent ludu.

 14. Czyli gdyby było 10 walk typu Dubiel-Błonski, czy Hejter-Mortalcio to też byś kupił? Bo ja nie.

  A tak z czystej ciekawosci? Dla kogo w takim razie wykupiles te ppv , jesli dla nazwisk. Dla Najmana, Zusje czy Soboty, prosze cie…

 15. Ja chciałbym pooglądać walkę Tusk-Kaczyński. Trzymam kciuki za Jarka

  Nierealne. Kaczynski ma problemy z kolanem i chodzi czasami o kuli. Tak by sie tak walka odbyła na 90 procent.

 16. Ja chciałbym pooglądać walkę Tusk-Kaczyński. Trzymam kciuki za Jarka

  Póki co widziałem tylko Korwin – Boni. Korwin przez KO w 1r. za pomocą liścia.

 17. Zobaczymy kto na czacie będzie na link czekał link a kto kupił 😀

  Każdy normalnie kupi, to nie KSW żeby oglądać na strimie.

 18. Jezu ludzie, nie wiem kto kupuje PPV na taki szajs matka jedyna.. :facepalm::lol: Rozumiem obejrzeć z ciekawości jakiś skrót następnego dnia czy coś, bo nie mowie ze sam sobie nie obczaję ale płacić za taki cyrk..

  :matt:

  Cóż, za KSW też ktoś płaci.

 19. I tak i nie. Walki ultra freakowe, ktore trwają 20 sekund nie mają sensu na dluzsza mete, no chyba ze bylyby to big name typu Ziobro vs Stonoga.

  :jarolaugh:

 20. po co płacić za strim, to samo jest za darmo, tego nawet na telewizorze obejrzeć nie można po zakupie ppv, więc żadna to korzyść dla kupującego

 21. tego nawet na telewizorze obejrzeć nie można po zakupie ppv

  Bastianku, miałbyś normalne tv na androidzie zamiast tego wynalazku smart LG 47 cali, to byś to bez problemów na tv obejrzał :watchingyou:

 22. I tak i nie. Walki ultra freakowe, ktore trwają 20 sekund nie mają sensu na dluzsza mete, no chyba ze bylyby to big name typu Ziobro vs Stonoga.

  :jarolaugh:

 23. Bastianku, miałbyś normalne tv na androidzie zamiast tego wynalazku smart LG 47 cali, to byś to bez problemów na tv obejrzał :watchingyou:

  Android TV odradzali mi bo ponoć zacina się i muli

 24. Android TV odradzali mi bo ponoć zacina się i muli

  W chuj Cię załadowali, mam 0d 3 lat nic się nigdy nie zacięło. Tak to byś sobie oglądał jak pan na 47 calach galę w super jakości, a nie jakieś gównostrimy na lapku czy czymś podobnym….

 25. po co płacić za strim, to samo jest za darmo, tego nawet na telewizorze obejrzeć nie można po zakupie ppv, więc żadna to korzyść dla kupującego

  Można na Chromecast, generalnie polecam zajebiście się z Fight Passa galę UFC ogląda potem.

 26. W chuj Cię załadowali, mam 0d 3 lat nic się nigdy nie zacięło. Tak to byś sobie oglądał jak pan na 47 calach galę w super jakości, a nie jakieś gównostrimy na lapku czy czymś podobnym….

  to nie jest tak że na przeglądarce którą ma mi nie działa, tylko ogolnie z tymi galami ktore na strimahc to jest ryzyk fizyk czy zadziała

 27. Można na Chromecast, generalnie polecam zajebiście się z Fight Passa galę UFC ogląda potem.

  fight pass ma dostepna aplikacje na Smart LG TV

 28. Ej kochane mordki! Leci po raz setny u mnie bajer ful, jakiś Cygan jara bongo, dwudziestu Ukraińców wali wódę, a jakiś murzyn ssie mi palca. Był z nami jamnik, ale już poleciał w kosmos jak łajka. Dajcie streama na tę szopkę bo nie wytrzymam! Trzymajcie się!

 29. Rozpara fan Soboty hehe

  Krzysztof ułożony gość, taki dana white famme mma, tylko ten Gola jakoś nie mam dla niego porównania 🙂

 30. Póki co widziałem tylko Korwin – Boni. Korwin przez KO w 1r. za pomocą liścia.

  Widziałeś?  Też chciałbym to widzieć.

 31. Jak oni zakłamują pięknie, ze Blonsky vs Dubiel to najciekawsza walka :razz:utinlaugh: Tam jest 99 procent lepszych pojedynków

  Chyba na każdej ALMMA jest 100% lepszych pojedynków, a chyba nie o to chodzi :facepalm:

 32. Już czarnego pewnie nie zobaczymy nigdy, bo wszystkie gwiazdki z FAME osrają zbroję przed dużym, czarnym człowiekiem.

 33. Trójkąt rękoma i RNC w pierwszej walce, ja już jestem zadowolony z poziomu sportowego

  Wiesz w walce robimy tyle na ile rywal pozwoli 🙂 ale różnica poziomu była widoczna, chciałbym zobaczyć jak by się spisał przy zawodniku z większymi umiejętnościami

 34. Już czarnego pewnie nie zobaczymy nigdy, bo wszystkie gwiazdki z FAME osrają zbroję przed dużym, czarnym człowiekiem.

  Nie LINKIEWICZ 🙂

 35. Już czarnego pewnie nie zobaczymy nigdy, bo wszystkie gwiazdki z FAME osrają zbroję przed dużym, czarnym człowiekiem.

  Linki też?

 36. Probowalismy wykupic ppv,ale w DE jest problem z tym bez Polskiej karty,wiem ze chuj nie tlumaczenie ale podeslal by ktos jakis streamik?

  Pzdr

 37. Lepsza bitka niż na kilku kickbokserskich pojedynkach na FEN czy Babilonie.

  Anal bezpłodny zaraz będzie