Po Khabibie Nurmagomedovie przyszedł czas na kolejny cios w galę UFC 249, która w końcu odbędzie się na terenie rezerwatu Indian w Kalifornii.

Jak donoszą zagraniczni dziennikarze – Rose Namajunas (8-4) wycofała się z rewanżowej walki z Jessicą Andrade (20-7) i nie wystąpi 18 kwietnia. Powód zrezygnowania z udziału w co-main evencie nie został jeszcze podany.

Przypomnijmy, że do pierwszej potyczki pań doszło podczas UFC 237, kiedy to Brazylijka popisała się kapitalnym slamem i znokautowała ”Thug Rose” w 2 rundzie pojedynku. Od tamtego czasu nikt nie widział Amerykanki w oktagonie, a nawet pojawiały się głosy, że zakończy ona sportową karierę.

Cóż, jeżeli UFC nie znajdzie zastępstwa za zawodniczkę, to trzeba będzie zdecydować, które starcie poprzedzi walkę wieczoru.  Nie głupim pomysłem wydaje się być umiejscowienie zestawienia Francisa Ngannou z Jairzinho Rozenstruikiem w co-main evencie wydarzenia, szczególnie kiedy ta walka znalazła się z dziwnych powodów na karcie wstępnej.

41 KOMENTARZE

 1. To akurat chciałem zobaczyć, a wcale się nie zdarza prawie na babki

  Obstawiam brudną zbroje

  :lesnarhappy:

 2. Flashbacki z rzutu paleciakiem w autobus znów ją dopadły…

  Dokładnie, oboje z Khabibem mają traumę autobusową. Oboje się obsrali.

 3. Jest już psychicznym wrakiem ewidentnie i wcześniej nim była z tego co wiem. Może niech już skończy z tym, skoro bez względu na to jakie czasy panują i nie może na 3 swój rewanż  stawić czoła? :zakręcony: I tak zamierzała przy 30-stce zakończyć to.

  Jakie była, BYŁ bo dalej wygląda z tą fryzurą jak chłopiec w pasiakach i zdania nie zmienię. ZAPUŚĆ WRESZCIE WŁOSY DZIEWCZYNO!!!

 4. Flashbacki z rzutu paleciakiem w autobus znów ją dopadły…

  chyba jak wylądowała łysym łbem na macie oktagonu, po slamie od królowej jungli 😀

 5. może mcCondor za nią wskoczy

  Przecież był w treningu by wskoczyć jak wypadnie Tony albo Nurma.

  Coś się zmieniło? Wylot z Irlandii niczym się nie różni od wylotu z Dagestanu, a z tego co pamiętam to jebał za to ruska.

 6. Coś się zmieniło? Wylot z Irlandii niczym się nie różni od wylotu z Dagestanu, a z tego co pamiętam to jebał za to ruska.

  obsral majtasy:fjedzia:

 7. obsral majtasy:fjedzia:

  Dracha po łopatki.

  Po co ryzykować wpierdol gościem z który wygrał 12 walk pod rząd, jak może zawalczyć z jakimś bezpiecznym. Po kowboju następny by był według logiki Diaz

  Albo Edgar :jarolaugh:

 8. Wylot z Irlandii niczym się nie różni od wylotu z Dagestanu, a z tego co pamiętam to jebał za to ruska.

  Pan McGregor prowadzi w kraju interesy, a Khabib co ma do roboty? Pilnować niedźwiedzi w zagrodzie? :roberteyeblinking:

 9. Zastanawia mnie jedna rzecz. Zapewne UFC zawodnikom którzy mieli możliwość wystąpić na gali dało wolną rękę odnośnie decyzji co do występu na galach w tym okresie ze względu na sytuację, itd to biorąc pod uwagę że karta została ogłoszona dwa dni temu to po tych dwóch dniach Rose stwierdziła że jednak nie będzie walczyć? Jabadabadu do co Main eventu, a Andrade na prelimsy z Waterson, Suarez albo Esparza.

 10. Faryzeusz > bo jest młodsza, szybsza i miała dobry plan na Aśkę + Aśka za to tego planu nie miała (tzn. brak klinczu, brak kolan, brak spamowania ciosów na korpus).

 11. jak może zawalczyć z jakimś bezpiecznym. Po kowboju następny by był według logiki Diaz

  :korwinwhat:

  przeta Nathan mu dwa razy wpierdolił jak sołtys babie

 12. :korwinwhat:

  przeta Nathan mu dwa razy wpierdolił jak sołtys babie

  :beczka:

  Zgadzam się z Tobą, ale to już nie ten Diaz co ma wyjebane na wszystko. Może się mylę, ale w trzeciej Rudy by go ubił.

  Poza tym znowy trampoliną do pasa ma być gość z przegraną? Nie jest to wprawdzie kowboy 4-6 ale mimo wszystko kwas jak chuj.

 13. Zastanawia mnie jedna rzecz. Zapewne UFC zawodnikom którzy mieli możliwość wystąpić na gali dało wolną rękę odnośnie decyzji co do występu na galach w tym okresie ze względu na sytuację, itd to biorąc pod uwagę że karta została ogłoszona dwa dni temu to po tych dwóch dniach Rose stwierdziła że jednak nie będzie walczyć? Jabadabadu do co Main eventu, a Andrade na prelimsy z Waterson, Suarez albo Esparza.

  Moim zdaniem każdy zawodnik, który nie chce walczyć w obecnej sytuacji, ma pełne prawo tego nie robić i nie musi się tłumaczyć.

  Od początku myślałem, ze tej walki nie będzie, bo Andrade była w Brazylii, a walka miała być w USA. Pierwotne miejsce walki było pod Rose, żeby ugrała decyzję, 3 rundy, Nowy Jork, sędziowie bez pojęcia o parterze czy nawet kickboxingu ( Rose prawie nie kopie w swoich walkach) no ale to się zmieniło. Gejczi i Namajunas mają tego samego kołcza, to też niezbyt dobra sytuacja, żeby mieć swoich czołowych zawodników w walkach jedna po drugiej,a pierwotnie miał walczyć Khabib z Fergusonem, nie Gejczi. No i oni sa wyrachowani w braniu walk, Namajunas od czasów walki z Karolą czyli 4 lata temu walczyła z tylko z 3 zawodniczkami: Andrade, Joasia, Waterson… 4 walki… tyle co Aśka od rewanżu z Rose 2 lata temu…

 14. Dalej nie mogę ogarnąć jak laska z największym brakiem psychy w tym sporcie odjebała Aśke dwa razy…

  A wiesz kto to jest Duannapa Mor Rattanapundi?

 15. Moim zdaniem każdy zawodnik, który nie chce walczyć w obecnej sytuacji, ma pełne prawo tego nie robić i nie musi się tłumaczyć.

  Ok, zgoda jak najbardziej rozumiem takie podejście tylko skoro ogłosili tą walkę to Rose była zapewne chętna, a teraz po 2 dniach zmieniła zdanie i nie wystąpi nagle to trochę mi to śmierdzi. Powinna się określić konkretnie, a nie że raz tak a raz inaczej. No chyba, że kontuzja to zmienia postać rzeczy.

 16. Ok, zgoda jak najbardziej rozumiem takie podejście tylko skoro ogłosili tą walkę to Rose była zapewne chętna, a teraz po 2 dniach zmieniła zdanie i nie wystąpi nagle to trochę mi to śmierdzi. Powinna się określić konkretnie, a nie że raz tak a raz inaczej. No chyba, że kontuzja to zmienia postać rzeczy.

  Zapowiedzi UFC a chęć do walki to wydaje mi się, dwie różne sprawy. Moim zdaniem robi słusznie, niezależnie od przyczyny:

  1. Nie ma testów USADA w tym momencie, więc Andrade wychodzi na pełnej p..dzie (dosłownie)

  2. Nie ma możliwości normalnych treningów

  3. Jej główny trener zajęty jest innym zawodnikiem, który walczy o mistrzostwo.

  Nie jestem miłośnikiem Rose, ale zrobiłbym podobnie.

  problem z Rose jest jednak taki, że jak wcześniej pisałem, ostatnią osobę, która nie nazywa się Joanna pokonała 3 lata temu i była to Waterson, a co było przedtem tego nie pamiętają najstarsi górale. Sportow to jest cienizna, ale jeszcze nasłuchasz się o niesamowitym talencie tej zawodniczki . Wszystko wina Aśki, za kasę z ppv wyszła na egzekucję, a potem jakieś dziwne rewanże. Mam nadzieję, że wyciągnęła lekcję i nie będzie nie da rewanżu chińczykowi, bo wiadomo, że i tak nie wygra na kartach. Nie chce mi się słuchać o jakichś goatach i rewelacjach w przypadku zawodniczek czy zawodników, którzy co najwyżej są dobrymi rzemieślnikami, bez iskry bożej czy talentu innego niż farmaceutyczny.

 17. Dzięki Voran, właśnie miałam to wkleić z dedykacją tym od obsranej zbroi i najsłabszej psychy w grze 🙂

 18. Ten cały menadżer nie jest wiarygodny, sorry ale taka prawda, gra zawsze na jakichś emocjach. Po tych wszystkich kłamstwach i nawet oszczerstwach po ostatniej walce Aśki to nawet powątpiewam w jego inteligencję.

  W Kolorado zmarło 179 osób, w tym 29 osób w Denver, 16 na Litwie.Jeszcze zdefiniujmy pojęcie "krewny", "coronvirus related". I zaraz się okaże, że to kuzyn sąsiada i umarł na wylew, akurat był w szpitalu, gdzie leżała osoba z koronawirusem. Wybaczcie cynizm,ale

  takie coś podaje się zaraz przy wycofaniu, biorąc pod uwagę specyfikę fanbazy. Rozumiem, że jak ktoś leżał na intensywnej terapii, to nie był jeszcze powód żeby się wycofać, ale jak już umarł to należy się wycofać…

  Wyrazy współczucia, ale ze względu na wybryki tego 'geniusza' menadżera jestem głęboko sceptyczny, tym bardziej, że myśleli na tym cały dzień…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.