Były mistrz UFC, Dominick Cruz, po raz kolejny skrytykował jednego z sędziów amerykańskiego potentata. Chodzi o przerwanie jednej z walk na ostatniej gali organizacji.

W dniu 13 maja w Charlotte doszło do gali UFC on ABC 4. Na karcie głównej miało miejsce starcie w kategorii półciężkiej amerykańskiej organizacji. Carlos Ulberg zmierzył się z Ihorem Potierią w czwartej od końca walce wydarzenia. Pojedynek nie trwał zbyt długo, ponieważ „Black Jag” szybko trafił Ukraińca i skończył go po ponad dwóch minutach.

Samo przerwanie wzbudziło jednak kontrowersje. Ulberg nie czekał na zastopowanie walki przez sędziego, a sam przestał w pewnym momencie dobijać Potierię. Dopiero wtedy do akcji wkroczył Keith Peterson. Samo przerwanie wyglądało bardziej, jakby decydował o tym Ulberg, a nie sędzia. Petersona skrytykował komentujący gale zawodnik UFC, Dominick Cruz. Były mistrz organizacji zauważył, że zawodnik może sam decydować o przerwaniu i sugerować kiedy ma zatrzymać walkę. Cruz nazwał również Petersona zachowanie oraz osobę głupim.

To nie pierwsza sytuacja, gdy Amerykanin krytykuje sędziego UFC. W maju 2020, Peterson sędziował walkę Cruza z Henrym Cejudo. Na UFC 249 przegrał były mistrz organizacji przez nokaut pod koniec drugiej rundy. Sam Dominick krytykował przerwanie ze strony Petersona oraz fakt, że było to blisko końca walki. Po gali oznajmił, że czuć było od sędziego alkohol i papierosy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Slavic Warriot
Slavic Warriot

Maximum FC
Light Heavyweight

1,662 komentarzy 8,377 polubień

No pojebane to było ale myślę, że i tak by się to tak skończyło prędzej czy później. Widać było, że ino się zasłania w pewnym momencie.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of torpedo
torpedo

UFC
Bantamweight

8,344 komentarzy 35,799 polubień

Brak przerwania rzeczywiście mocno z dupy, co nie zmienia faktu że Dominik jest widać pamiętliwy :roberteyeblinking:

Odpowiedz 3 polubień

s
slonik

Jungle Fight
Light Heavyweight

386 komentarzy 631 polubień

Chyba się nie lubi z Petersonem. Pamiętliwy skurwiel.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of dawid91
dawid91

Shark Fights
Heavyweight

1,386 komentarzy 4,681 polubień

Dominik ma straszny ból dupy do tego sędziego.
Co do przerwania to widać ze sędzie faktycznie uległ sugestii zawodnika, jednak tamten drugi specjalnie nie protestował a było widać ze jak wstał do szedł na miękkich nogach

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Typhoon
Typhoon

Oplot Challenge
Middleweight

106 komentarzy 156 polubień

Szacun dla Cruza za bardzo dobry komentarz podczas walki krula z uciekinierem

Odpowiedz polub