Szef UFC, Dana White, wskazał po gali w Nowym Jorku następnego pretendenta do pasa kategorii półciężkiej. Sternik amerykańskiego hegemona powiedział, że takie miano przysługuje Jamahalowi Hillowi.

Podczas gali UFC 295, która odbyła się 11 listopada w Nowym Jorku, pas kategorii półciężkiej znalazł nowego właściciela. W walce wieczoru o zwakowany tytuł dywizji zmierzyli się Jiri Prochazka i Alex Pereira. Nowym mistrzem Brazylijczyk, który znokautował Czecha w drugiej rundzie rywalizacji.

Na konferencji prasowej po gali zapytano Dane White’a o to kto będzie następnym pretendentem do tytułu. Sternik UFC wskazał byłego mistrza w osobie Jamahal Hilla. Szef amerykańskiej organizacji powiedział, że gdy tylko Amerykanin wróci do zdrowia, wówczas zawalczy o tytuł.

Następnym pretendentem będzie Jamahal Hill. Gdy tylko będzie gotowy, to jest to pojedynek do zrobienia.

Hill (MMA 12–1, 1 NC) na styczniowej gali UFC 283 pokonał jednogłośną decyzją sędziów Glovera Teixeirę. Walka ta uświetniła wydarzenie w Brazylii, a Amerykanin zdobył tytuł wagi półciężkiej, który z powodu kontuzji ścięgna Achillesa zwakował w lipcu. „Sweet Dreams” na mistrzowską szansę zapracował trzema wygranymi z rzędu przez nokaut. 7 z 12 zwycięstw kończył przed czasem, właśnie przez nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,900 komentarzy 2,907 polubień

Szef UFC, Dana White, wskazał po gali w Nowym Jorku następnego pretendenta do pasa kategorii półciężkiej. Sternik amerykańskiego hegemona powiedział, że takie miano przysługuje Jamahalowi Hillowi. Podczas gali UFC 295, która odbyła się 11 listopada w Nowym Jorku, pas kategorii półciężkiej znalazł nowego właściciela. W walce wieczoru o zwakowany tytuł dywizji zmierzyli się Jiri Prochazka i Alex […]

Odpowiedz polub

click to expand...