Pojedynek pomiędzy Cynthią Calvillo, a Niną Nunes został dodany do karty walk UFC Fight Night 210. Informację o starciu w kategorii muszej przekazał dziennikarz, Brett Okamoto.

UFC Fight Night 210 odbędzie się 9 lipca. Na chwilę obecną nie jest znana lokalizacja oraz główna walka wieczoru wydarzenia.

Calvillo (MMA 9-4-1, UFC 6-4-1) przegrała swój ostatni pojedynek z Andreą Lee. Zawodniczka nie ma najlepszej serii w oktagonie. Przegrała trzy ostatnie pojedynki, a z ostatnich pięciu starć wygrała tylko jedno. Calvillo w UFC walczy od 2017 roku. W swojej karierze mierzyła się z takimi przeciwniczkami jak m.in. Marina Rodriguez, Katlyn Chookagian czy Carla Esparza. 5 z 9 zwycięstw odniosła kończąc swoje rywalki przed czasem.

Nunes (MMA 10-7, UFC 4-4) podobnie jak Calvillo przegrała swój ostatni pojedynek. W kwietniu ubiegłego roku została poddana przez Mackenzie Dern. Był to dla niej powrót do startów po przerwie spowodowanej ciążą. Nunes w UFC walczy od 2014 roku. Przez całą swoją karierę rywalizowała w wadze słomkowej. 6 z 10 zwycięstw odniosła kończąc swoje rywalki przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of beef
beef

KSW
Featherweight

4,952 komentarzy 10,185 polubień

Nina przybrała nazwisko po mężu:waldeklaugh:

Odpowiedz 3 polubień