Były mistrz wagi średniej UFC, Michael Bisping, jest zdania, że walka Tysona Fury’ego Jonem Jonesem wykręciłaby niesamowite wyniki. Anglik uważa, że takie starcie mogłoby odnieść sukces na poziomie bokserskiej rywalizacji Conora McGregora z Floydem Mayweatherem.

Od kilku dni Jones oraz Fury wymieniają się uprzejmościami w wywiadach oraz mediach społecznościowych. Sami zawodnicy wydają się zainteresowani potencjalną rywalizacją, jeśli warunki dla obydwóch stron zostaną spełnione. Na temat starcia Fury’ego z mistrzem wagi ciężkiej UFC wypowiedział się komentujący gale organizacji Michael Bisping. Na swoim kanale na Youtubie, Anglik powiedział, że takie starcie może osiągnąć sukces na miarę bokserskiej walki z udziałem Conora McGregora oraz Floyda Mayweathera.

Conor vs Floyd wykręcili w Stanach Zjednoczonych 4,3 miliona sprzedanych PPV. To szalona liczba. Przychody wygenerowane na bramkach w obiekcie wyniosły 55 milionów ze średnią ceną biletu 4 tysiące dolarów. To pokazuje jakiego rozmiaru było zainteresowanie. Conor był wtedy wielką gwiazdą i jest nią teraz. Floyd, czyli jeden z najbardziej popularnych bokserów, najlepszy z nich i król PPV.

 

Czy Fury vs Jones zrobiłoby podobne liczby? Powiem, że tak, zrobiłoby. Obejrzałbym to starcie. Niech to się wydarzy. Kto nie chciałby tego zobaczyć? Tyson Fury vs Jon Jones w oktagonie.

Do bokserskiej walki McGregora z Maywheatherem doszło 26 sierpnia 2017 roku w obiekcie T-Mobile Arena w Las Vegas. Walkę zwyciężył Amerykanin, który skończył byłego podwójnego mistrza UFC w dziesiątej rundzie rywalizacji. Pojedynek wzbudzał olbrzymie zainteresowanie w mediach i był jednym z największych wydarzeń w historii.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

PRIDE FC
Middleweight

6,706 komentarzy 35,702 polubień

Dawać Pudzianatora to 5mln PPV same Janusze i Grażyny nabiją :showdatass:

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

KSW
Lightweight

5,220 komentarzy 9,413 polubień

Tyson Fury to powinien zawalczyć z Usykiem, a później z Joshua to wtedy może sobie zawalczyć... :confused: z Jones'em w mma czy Ngannou w boksie. Dla Bones'a pewnie byłaby to największa wypłata w karierze, a dla Fury'ego to już niekoniecznie.
::really::

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Halny
Halny

KSW
Light Heavyweight

5,805 komentarzy 2,590 polubień

Ale tylko w K1, w boksie walka do jednej bramki, w MMA również. Aczkolwiek zobaczyłbym Tysona poskręcanego przez Jonesa.
A może tak ze starożytności? Pankration?

Odpowiedz polub

Avatar of Raven
Raven

Bellator
Light Heavyweight

4,640 komentarzy 16,568 polubień

Za friko mógłbym to obejrzeć, ale za chuja bym za to nie zapłacił (a np. za Gromdę płacę). Zbyt łatwa walka tak dla Jonesa w MMA, jak i dla Furiata w boksie. Tu i tu byłby pogrom:fjedzia:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Skaczomcy przez płot
Skaczomcy przez płot

BAMMA
Featherweight

816 komentarzy 2,566 polubień

Ja bym zapłacił żeby zobaczyć jak Wilder walczy z Natem Diazem w szachoboxie. Chociaż myślę, że bardziej zaskakujące i fascynujące byłyby rundy szachowe :mamed:

Odpowiedz polub

Avatar of Hellah
Hellah

M-1 Global
Light Heavyweight

3,834 komentarzy 9,535 polubień

Ja bym nic nie zapłacił, ale bym obejrzał.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of blazini
blazini

PRIDE FC
Heavyweight

7,200 komentarzy 24,230 polubień

UFC niech się nie wygłupia z tymi żałosnymi podchodami. Niech jeszcze zaproponują Djokovicowi walkę na liście z tirowcem z Wisconsin mówiąc że pobiją rekordy oglądalności walk na liście.

Odpowiedz polub