Były mistrz kategorii muszej UFC, Brandon Moreno, będzie zawodnikiem rezerwowym najbliższej walki mistrzowskiej. Meksykanin w razie kontuzji jednego z zawodników wszedłby do oktagonu.

Podczas gali UFC 296 dojdzie do rywalizacji o pas kategorii muszej. Wydarzenie odbędzie się 16 grudnia w T-Mobile Arena w Las Vegas. W swojej pierwszej obronie tytułu Alexandre Pantoja stanie do rewanżowej walki z Brandonem Royvalem. Rywalizacja o pas dywizji muszej poprzedzi pojedynek uświetniający ostatnie tegoroczne wydarzenie UFC. Amerykańska organizacja zabezpieczyła się na wypadek kontuzji jednego z zawodników. Jak podaje Marcel Dorff, dziennikarz Eurosportu, Brandon Moreno będzie pełnił funkcję zawodnika rezerwowego. Meksykanin pojawi się na wadze przed wydarzeniem.

Moreno (MMA 21-7-2) w ostatnim pojedynku utracił pas kategorii muszej. „The Assassin Baby” przegrał przez niejednogłośną decyzję sędziów ze wspomnianym Pantoją na lipcowej gali UFC 290. Tytuł zdobył dzięki styczniowej wygranej z Deivesonem Figueiredo. Wcześniej Meksykanin również był mistrzem dywizji muszej w latach 2021-2022. Moreno zajmuje 1. miejsce w rankingu wagi do 56 kilogramów UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,116 komentarzy 13,086 polubień

No i zajebiście, że walka mistrzowska jest dobrze zabezpieczona.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Maximum FC
Lightweight

1,541 komentarzy 3,375 polubień

Profesjonalizm :penn: lubię to

Odpowiedz 3 polubień