Amerykański potentat światowego MMA poinformował o przyznaniu bonusów za galę UFC on ESPN+ 110. Dodatkowe 50 tysięcy dolarów zarobiła czwórka zawodników.

Amerykański hegemon w mediach społecznościowych obwieścił listę zawodników, którzy najbardziej zasłużyli na wyróżnienie. Nagrodzona dodatkowymi 50. tysiącami dolarów została czwórka zawodników w następujących kategoriach:

  • Jean Silva – występ wieczoru,
  • Ricky Simón – występ wieczoru,
  • Alonzo Menifield vs Julius Walker – walka wieczoru.

Gala UFC on ESPN+ 110 odbyła się 22 lutego w obiekcie Climate Pledge Arena w Seattle. Galę uświetniła rywalizacja w kategorii koguciej. Song Yadong zwyciężył po trzech rundach z Henry’m Cejudo przed jednogłośną techniczną decyzję sędziów punktowych. Starcie obfitowało w sporo fauli, przez które walki nie mógł kontynuować przegrany.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Arlovski
Arlovski

UFC
Heavyweight

19,398 komentarzy 35,214 polubień

A KSW komisja nadal się nie zebrała, wiadomo żeby wyjebac lekką ręką 8 tysięcy euro to trzeba się porządnie naradzic.

Odpowiedz polub

Avatar of Bambosze
Bambosze

KSW
Welterweight

5,387 komentarzy 12,708 polubień
  • Alonzo Menifield vs Julius Walker – walka wieczoru.

@Chujcew :DC:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

UFC
Middleweight

11,196 komentarzy 50,216 polubień

@Chujcew :DC:

Dżulius to kolejny z braci Walker?:werdum:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of KML
KML

EFC Africa
Lightweight

2,816 komentarzy 6,609 polubień

Walka wieczoru to jakiś żart. Na tej gali były przynajmniej 3 lepsze walki. Co oni tam widzieli szczególnego? Jeden i drugi totalnie bez kondycji i szczęki. Tam po pierwszej lepszej obcierce jeden albo drugi się chwiał i dawali sobie kilkanaście sekund odpoczynku.

Odpowiedz polub