Mistrz kategorii koguciej UFC, Sean O’Malley, znany jest ze swojej popularności, ale i dużej pewności siebie. 29-latek chce być największą gwiazdą sportu na całym świecie.

Popularny „Suga” w najbliższej walce zmierzy się z Marlonem Verą w starciu zwieńczającym rywalizację na gali UFC 299. Wydarzenie odbędzie się 9 marca w obiekcie Kaseya Center w Miami. O’Malley stanie do pierwszej obrony tytułu. Sam Amerykanin nie ukrywa, że ma wielkie ambicje. W rozmowie z Megan Olivi dla ESPN, mistrz kategorii koguciej UFC zdradził, że chce być największą sportową gwiazdą. Co ciekawe Amerykanin miał na myśli wszystkie dyscypliny sportowe, a nie tylko sztuki walki.

Chciałbym zanotować jeszcze jedną walkę przed końcem roku i zostać największą gwiazdą sportu. Nie tylko sportów walki. Myślę, że jeśli wyjdę i dam dwa wspaniałe występy w 2024, będę tak wielki jak Conor McGregor. UFC zanotowało wzrost o jakieś 40-50 procent od momentu jego szczytu formy. On jest największą gwiazdą w sportach walki. Oczywiście, że chce być taki jak on.

O’Malley (MMA 17-1, 1 NC) zdobył pas kategorii koguciej w ostatnim pojedynku na sierpniowej gali UFC 292. „Suga” wygrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie z Aljamainem Sterlingiem w walce wieczoru wydarzenia. Amerykanin pozostaje niepokonany od sześciu pojedynków. O’Malley zajmuje 8. miejsce w zestawieniu najlepszych zawodników UFC bez podziału na kategorie wagowe. 13 z 17 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem. Głównie, bo aż 12 razy, nokautował oponentów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,976 komentarzy 3,040 polubień

Mistrz kategorii koguciej UFC, Sean O’Malley, znany jest ze swojej popularności, ale i dużej pewności siebie. 29-latek chce być największą gwiazdą sportu na całym świecie. Popularny „Suga” w najbliższej walce zmierzy się z Marlonem Verą w starciu zwieńczającym rywalizację na gali UFC 299. Wydarzenie odbędzie się 9 marca w obiekcie Kaseya Center w Miami. O’Malley stanie […]

Odpowiedz polub

click to expand...