Jeszcze jakiś czas temu Mariusz Pudzianowski zapowiadał, że zbliża się do zakończenia kariery w świecie MMA. Później jednak zmienił zdanie, a niedawno dodał, że planuje walczyć jeszcze przynajmniej kilka razy.

Jeszcze dostarczę wam emocji. Z MMA jeszcze nie kończę i  jeszcze kilka razy do klatki wejdę. Jak zawsze mówię, samo się nic nie zrobi i Polska górą! I tak będzie, jeszcze troszeczkę powojuję. Mimo że metryka jest jaka jest, nie martwcie się, bo nie mam kontuzji.

Teraz natomiast w rozmowie dla serwisu Truckfocus.pl, Mariusz został zapytany o to, czy przegrany pojedynek z Karolem Bedorfem i chęć wywalczenia mistrzowskiego pasa jest już zamkniętym rozdziałem w jego sportowym życiu, czy może myśli o rewanżu.

Nie, nie jest to zamknięta karta. Żeby wyjść do pojedynku o pas trzeba jednak stoczyć 2-3 walki i nabrać trochę pewności siebie.

Mariusz przyznał również, że czuje potrzebę zrewanżowania się za porażkę z Bedorfem.

Nie ukrywam, trochę utarli mi nosa, dlatego jest mi to potrzebne. Oczywiście, będę chciał spróbować jeszcze raz, ale na to przyjdzie czas.

20 KOMENTARZE

 1. Pudzian bierze ich na przeczekanie. Poczeka aż cała stawka hw ksw przekroczy 50 a Mariusz będzie cały czas w sztosie i wtedy wyczyści dywizje. Cierpliwi to i kamień ugotuje – zagadka rozwiazana

 2. Pudzian bierze ich na przeczekanie. Poczeka aż cała stawka hw ksw przekroczy 50 a Mariusz będzie cały czas w sztosie i wtedy wyczyści dywizje. Cierpliwi to i kamień ugotuje – zagadka rozwiazana

  Sprytne

 3. Pudzian bierze ich na przeczekanie. Poczeka aż cała stawka hw ksw przekroczy 50 a Mariusz będzie cały czas w sztosie i wtedy wyczyści dywizje. Cierpliwi to i kamień ugotuje – zagadka rozwiazana

  Zgadzam sie, patrzac na Mariusza masz wrazenie, ze bedzie zapierdalał do 70-tki 😆

 4. Smutne jest to, że Bedorf w ostatnich walkach nie wygląda za dobrze, a mimo tego łatwo z Pudzianem sobie poradził, także Mariusz…po co ?

 5. Lubię Pudziana bo dzięki niemu Mistrz dostał wypłatę życia, a teraz Mariusz chce mu zapewnić kolejną. Nadaję Mariuszowi tytuł honorowego żołnierza Armii Karola Bedorfa.

 6. Jeszcze dostarczę wam emocji. Z MMA jeszcze nie kończę i jeszcze kilka razy do klatki wejdę. Jak zawsze mówię, samo się nic nie zrobi i Polska górą! I tak będzie, jeszcze troszeczkę powojuję. Mimo że metryka jest jaka jest, nie martwcie się, bo nie mam kontuzji

  Mario to chyba tego tekstu to uzywa do kazdego wywiadu:lol:

 7. Mariusz wie co jest 5 starożytna technika, ,wczytania tzw sejva, , i można walczyć z bossem od nowa:kis:

  Tylko po co?  Pudzian vs GOAT Parobiec po REKORDOWE wypłaty !

  A Juras niech komentuje i płacze :beczka:

 8. Mario to chyba tego tekstu to uzywa do kazdego wywiadu:lol:

  Czytając ten tekst od razu się go słyszy. :korwinlaugh:

 9. Rewanż to miałby sens gdyby Mario się rozwijał i uczył się nowych rzeczy. A on 10 lat leci w walke z taką samą techniką: lowking-lowking-buła-sprowadzenie. Jak nie działa to klepanie w mate, po wypłatę i do domu.

  Karol mimo, że nie jest wirtuozem to jednak dobry warsztat zawodniczy ma i nie da się go złapać na taktyke rodem z zawodów amatorskich.

 10. Bedorf to już się tylko do tego nadaje, nie widać w nim woli walki, tak jakby większą część życia zajmował się biznesmenowaniem, a trening to raz na jakiś czas.

  @Hefaner żołnierzu Karola, weź go tam przećwicz porządnie.

 11. Bedorf to już się tylko do tego nadaje, nie widać w nim woli walki, tak jakby większą część życia zajmował się biznesmenowaniem, a trening to raz na jakiś czas.

  @Hefaner żołnierzu Karola, weź go tam przećwicz porządnie.

  Kiedy ja pochwalam takie podejście :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.