Były pretendent do pasa kategorii półciężkiej UFC, Anthony Smith, skomentował porażkę na ostatniej gali. „Lwie Serce” pogratulował swojemu przeciwnikowi i przeprosił wszystkich, którzy go wspierali.

Smith zmierzył się z Khalilem Rountree na gali UFC on ESPN+ 91. Wydarzenie odbyło się w nocy z soboty na niedziele, z 9 na 10 grudnia, w obiekcie UFC Apex w Las Vegas. Walka w kategorii półciężkiej poprzedziła najważniejsze starcie gali. Pojedynek wygrał Rountree, który skończył swojego rywala ciosami w trzeciej rundzie. Smith, który wziął walkę z dwutygodniowym wyprzedzeniem, ustosunkował się do występu na Instagramie. Amerykanin pogratulował rywalowi i nie ukrywał zawiedzenia swoich fanów oraz faktu, że dał z siebie wszystko.

Gratulacje dla Khalila i jego zespołu. Bardzo dobry występ. Zasługujesz na to. Przepraszam każdego, kto mnie wspiera. Dałem z siebie wszystko. Czasami to nie jest wystarczające.

Smith (MMA 37-19) przed porażką z Rountree pokonał Ryana Spanna przez niejednogłośną decyzję sędziów podczas sierpniowej gali UFC w Singapurze. Tym samym „Lwie Serce” przerwał serię dwóch porażek. Smith w marcu 2019 walczył o pas kategorii półciężkiej. Wówczas na UFC 239 musiał uznać wyższość Jona Jonesa, który jednogłośnie go wypunktował. 34 z 37 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,952 komentarzy 3,007 polubień

Były pretendent do pasa kategorii półciężkiej UFC, Anthony Smith, skomentował porażkę na ostatniej gali. „Lwie Serce” pogratulował swojemu przeciwnikowi i przeprosił wszystkich, którzy go wspierali. Smith zmierzył się z Khalilem Rountree na gali UFC on ESPN+ 91. Wydarzenie odbyło się w nocy z soboty na niedziele, z 9 na 10 grudnia, w obiekcie UFC Apex w […]

Odpowiedz polub

click to expand...