Dwie walki mistrzowskie będą główną atrakcją siódmej gali MMA Challengers, która odbędzie się 10 marca w katowickim Spodku. Do swoich pierwszych obron tytułów staną Tomasz Kondraciuk (MMA 6-3) z Gameness Team Poznań limicie 83 kg oraz Michał Elsner (MMA 8-10, 6 w Rankingu PL) z Marga SF w limicie 73 kg. Rywale nie zostali jeszcze ogłoszeni.

Oprócz tego organizatorzy zapowiadają pięć innych pojedynków na zasadach MMA oraz trzy na zasadach K-1. Sędzią ringowym gali będzie tradycyjnie Krzysztof Kułak. Bilety w cenach 25 i 600 zł można nabywać na eventim.pl, w sklepach Empik, Saturn i MediaMarkt

12 KOMENTARZE

  1. to jest pewnie jakis vipowski wstep z pelnym pakietem i prywatnymi hostessami:D

  2. W tym 600 zł to pewnie pani na rurze i „inne” atrakcje nie ? Juz dawno takiego drogiego vipowskiego biletu nie widzialem.

  3. @Tykersky – jak dawno nie widziałeś takiego drogiego wipowskiego to zobacz sobie KSW, gdzie najdroższe podchodzą pod 2500 – 3000 zł

  4. Miałem na mysli mniejsze organizacje. No bo wiadomo że KSW moze sobie na takie ceny pozwolic i te bilety im zejdą.

  5. Z miłą chęcią się wybiorę 😀
    Mam nadzieje ze będzie ciekawy fight card 😀

  6. jeszcze nie tak dawno, bo na przedostatniej gali w Spodku, bilety były w cenie „męskiego maratonu” za 15 zł jak pamiętam… żadnych vip’ów nie było, stąd pewnie to zaskoczenie niektórych osób ceną za vipowskie miejsce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.