Mike Perry (12-4) opublikował na swoich profilach społecznościowych wyzwanie, w którym dał znać, że poszukuje konkretnego rywala. Według tego, co napisał Perry, ma on sprawić, że wszyscy będą chcieli zakupić subskrypcję PPV na ich walkę lub będzie to jedno z najlepszych zestawień pod względem atrakcyjności dla kibiców.

Na wyzwanie odpowiedział Matt Brown (21-16).

Mam nadzieję, że będę gotowy w czerwcu lub lipcu. Jestem chętny.

Dla „The Immortala” byłby to powrót do klatki po ponad półtorarocznej przerwie. Ostatni pojedynek Brown stoczył w listopadzie 2017 roku, kiedy to znokautował w pierwszej rundzie Diego Sancheza. W poprzednich starciach Amerykanin przegrywał z Donaldem Cerronem, Jake’iem Ellenbergerem i Demianem Maią.

38-latek miał zmierzyć się z Carlosem Conditem na gali UFC on FOX 29, jednak z powodu zerwania więzadła krzyżowego, był on zmuszony zrezygnować ze starcia.

Perry w ostatnich czterech starciach zwyciężył tylko raz. Po przegranych z Santiago Ponzinibbio i Maxem Griffinem, „Platinum” niejednogłośnie na punkty pokonał Paula Feldera. Zaledwie cztery miesiące później Perry powrócił do klatki, jednak pod koniec pierwszej rundy poddał go Donald Cerrone.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.