Podczas sobotniej gali European Fight Masters 3 kibice zobaczyli Michała Materlę  (28-7) wychodzącego do nowego utworu. Był to kawałek pod tytułem VENI stworzony przez Avi x Louis Villain. W oficjalnym opisie pod utworem czytamy:

„VENI to kawałek przygotowany jako entrance song naszego kolegi Michała Materli i po raz pierwszy usłyszymy go w tym charakterze 20 czerwca 2020 podczas gali European Fight Masters na której Michał zmierzy się z Wilhelmem Ottem. Utwór jest zainspirowany niezłomnością, determinacją i talentem, którymi Michał wyróżniał się od początku swojej kariery. Zapraszając do kibicowania, informujemy, że „VENI” NIE jest pierwszym singlem z naszego nadchodzącego albumu. Więcej informacji niebawem!”

Poniżej możecie sprawdzić, jak wyglądało wyjście zmotywowanego zawodnika ze Szczecina do klatki oraz przesłuchać w całości kawałka VENI.

Dla 36-latka był to powrót do klatki po 399 dniach. W walce wieczoru Materla w zaledwie 64 sekundy poddał duszeniem gilotynowym Wilhelma Otta.

5 KOMENTARZE

  1. No ten no, nuta fajna, ale nie powiem, ze Materla frunął niesiony przesłaniem utworu ku klatce, zeby przegryzc siatke i rozszarpać oponenta

  2. Przy Sobocie już nie wchodzi, bo już nie prawilny rzekomo 😀

    Plotkują, gadają że korono(wirusem) się zaraził

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.