Shamaev

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Do bardzo ciekawego pojedynku w wadze lekkiej dojdzie na gali PLMMA 18: Black Dragon, 15 czerwca w Andrychowie. Utalentowany podopieczny Piotrka Jeleniewskiego Arbi Shamaeva (MMA 4-1, 12 w Rankingu PL) zmierzy się z powracającym do sportu Michałem Mankiewiczem (MMA 5-1) z Octagonu Rybnik.

Shamaev tydzień temu dopisał do rekordu czwarte zawodowe zwycięstwo, poddając Łukasza Sobiepana na gali EFS w Koszalinie. Wcześniej Czeczen zwyciężał też Patryka Czaplickiego na gali Forca w Dęblinie i Rafała Rynkowskiego na MMA Attack 2.

„Meta” nie walczył w MMA od KSW 14 we wrześniu 2010. Cieszynianin w turnieju w wadze lekkiej najpierw wypunktował Paula Reeda, a w półfinale przegrał z Maciejem Górskim. Później jego dobrze zapowiadająca się kariera została zahamowana kontuzją kolana.

W innym ogłoszonym pojedynku na gali w Andrychowie Marcin Płonka (MMA 2-1) z Berserkers Team Bielsko-Biała podejmie Loma Dagaeva (MMA 1-0) z PJ Promotion Group, a jego kolega treningowy Albert Ciesielski (MMA 0-1) powalczy z Filipem Wolańskim (MMA 2-1) z Grapplingu Kraków.

Wstępna Rozpiska PLMMA 18.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.