"Venom" Page

Michael „Venom” Page uważa, że poziom jego następnego przeciwnika, Iana Garry’ego, nie przewyższa zawodników, z którymi mierzył się jeszcze w organizacji Bellator. Teraz jednak dla odmiany fani nie krytykują go za wybieranie łatwych walk.

W pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC 303 w najbliższy weekend zmierzą się Michael „Venom” Page oraz Ian Garry. Dla „Venoma” to dobra okazja na awans w rankingu dywizji półśredniej, podczas gdy Garry niezmiennie utrzymuje, że ta walka go nie interesuje i walczy jedynie dla zasady.

„MVP” jako niegdysiejszy gwiazdor Bellatora oskarżany był o to, że organizacja wystawia mu przeciętnych zawodników do rozbicia. Teraz jednak Anglik w rozmowie z dziennikarzami przed UFC 303 zauważył, że choć Garry jest na podobnym poziomie, co jego poprzedni rywale, krytyka ucichła:

Poza największymi nazwiskami, jestem dość leniwy w przeglądzie zawodników. Nie oglądałem wielu jego walk. Widziałem jakieś klipy. Szczerze mówiąc, dla mnie to trochę dziwne. Jeśli chodzi o walkę tego typu – jeśli dostałbym taką walkę poza UFC, większość ludzi mówiłaby: „Walczysz z łamagą”. Pytaliby mnie: „Dlaczego walczysz z tym gościem?”. Wszyscy mieliby tyle rzeczy do powiedzenia. Teraz mam identyczną walkę w UFC i opinie wszystkich się zmieniły. Teraz mówią: „Och, walczysz z gośćmi na najwyższym poziomie”.

Pamiętam, że całkiem niedawno wielu mówiło, że nie będę w stanie wejść do czołowej dziesiątki. Teraz walczę z kolesiem z miejsca siódmego i słyszę głosy: „Tak, skopiesz mu d*psko!”. Nastroje zmieniają się diametralnie. Jak dla mnie – to po prostu kolejna walka. To kocham najbardziej. W walce będę sobą i postaram się dać jak najwięcej rozrywki, aby uczcić to święto.

Transmisja gali UFC 303: Pereira vs Prochazka 2 ruszy w sobotnią (29 czerwca) noc równo o północy. Karta główna, na której poza starciem „Venom” Page vs Garry i walką wieczoru zobaczymy także ekscytujący pojedynek pomiędzy Brianem Ortegą a Diego Lopesem, rozpocznie się o godzinie 4:00.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,745 komentarzy 80,933 polubień

Czuję ciężki wpierdol na cuckoldzie

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Lorenzo Lamas
Lorenzo Lamas

Maximum FC
Bantamweight

1,419 komentarzy 2,721 polubień

Czarny pójdzie spać :smile:

Odpowiedz polub

Avatar of 5jointow
5jointow

ONE FC
Super Heavyweight

2,646 komentarzy 11,977 polubień

Licze na podwójne KO

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

18,669 komentarzy 49,238 polubień

W UFC pytają Garrego cuckolda- " dlaczego walczysz z tym starym bumem?"

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Tar-Ellendil
Tar-Ellendil

Vale Tudo
Championship

28,579 komentarzy 36,766 polubień

Niezłe zaklinanie rzeczywistości, Garry byłby jednym z największych nazwisk w Bellatorze. Ich mistrzem w półśredniej jest Kurwamagomedov, o którym większość na tym forum nigdy nie słyszała.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of JaPA
JaPA

ONE FC
Lightweight

2,393 komentarzy 3,482 polubień

Może się mylę, ale przeczucie mam takie, że Garry go zajebie jak psa.

Odpowiedz polub

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

21,939 komentarzy 36,151 polubień

Niezłe zaklinanie rzeczywistości, Garry byłby jednym z największych nazwisk w Bellatorze. Ich mistrzem w półśredniej jest Kurwamagomedov, o którym większość na tym forum nigdy nie słyszała.

Ten Kura...m... to ma mocny rekord w Bellatorze (3-0) :wink: (13-0 mma)
Pokonał 3 gości z wielkimi nazwiskami, 2 z Pulp Fiction (w MMA już nie koniecznie)

✓ Jackson (8-2 Bellator)
✓ Wallace (0-1 Bellator) :facepalm:
✓ Willis (4-4 Bellator) 4x L w 1 r :confused:
Tylko że Willis'a czarnego i Wallace'a białego :lol:
A przed Bellator to też nie miał mocnych rywali...
(0-1, 6-6, 18-8-2 (L z Szymuszowski i Grzebyk) 22-6 (L z Michaliszyn), 14-8, 9-6 (split!) (0-3 UFC), 7-10, 5-6 (0-3-1 boks), 15-9-1, 29-19-1 (7-7 UFC) 39 lat i 7 lat po UFC! Tylko ten Jackson w walce o pas mocny...

Odpowiedz polub

click to expand...