Ian Garry

Ian Garry przyznał, że choć nie miał zamiaru walczyć z niżej sklasyfikowanym rywalem w postaci Michaela „Venoma” Page’a, teraz chce pokazać różnicę poziomów pomiędzy sobą a dawnym gwiazdorem Bellatora.

W pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC 303 Ian Garry zmierzy się z Michaelem „Venomem” Pagem. Irlandczyk szukał walki ze sklasyfikowanym na 4. miejscu w rankingu dywizji półśredniej Colbym Covingtonem, jednak ostatecznie przyjął wyzwanie „Venoma” z miejsca 14. Garry sam okupuje w rankingu miesjce 7.

„The Future” Garry w wywiadzie dla Lucky Block wyjaśnił, dlaczego początkowo nie był skłonny zmierzyć się z „MVP”:

Nie byłem ani trochę zainteresowany tą walką, nie będę kłamał. Szukałem oponenta z czołowej piątki, ale nikt ponad mną nie był dostępny. Więc w zasadzie nie miałem wyboru, jeśli chciałem teraz walczyć.

Ale spoglądając w dół rankingu poszukiwałem największego nazwiska. Kto dałby mi najtrudniejszy test, walkę z kim chcą zobaczyć fani UFC? Wszyscy powtarzali – Michael Page, dlatego to z nim ustawiliśmy pojedynek. Ale nie byłem zupełnie nim zainteresowany.

Garry apelował ostatnio o ustawienie ich walki na dystans pięciu rund w roli drugiej walki wieczoru. Choć jego życzenie nie zostało spełnione, Irlandczyk planuje pokazać różnicę poziomów w tym starciu:

Wierzę, że jestem kilka poziomów nad nim w każdym możliwym aspekcie, a teraz mam okazję pokazać to fanom i udowodnić. Będę mógł powiedzieć: „Myślicie, że ten gość jest dobry? OK, zobaczymy kiedy pokaże się 29 czerwca w Las Vegas”. Zobaczymy kiedy stanie w oktagonie, uczynię z niego przykład.

Gala UFC 303 nadchodzi w sobotę 29 czerwca. Ian Garry miał nadzieję na walkę na tej samej karcie, co Conor McGregor, jednak „The Notorious” wycofał się z głównego wydarzenia tej gali z powodu kontuzji. Jego miejsce zajął rewanżowy pojedynek mistrzowski w wadze półciężkiej – Alex Pereira vs Jiri Prochazka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Don Pedro Dela Vega
Don Pedro Dela Vega

Shark Fights
Light Heavyweight

1,300 komentarzy 4,723 polubień

:mjsmile::mjsmile::mjsmile:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Risky
Risky

UFC
Middleweight

10,371 komentarzy 36,513 polubień

Jeśli jest "kilka poziomów wyżej w każdym aspekcie" to czekam aż podejmie Venoma w stójce. Może Page jest jednowymiarowym bumobijcą ale na nogach robi kukoldowi dziecko.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

33,333 komentarzy 114,116 polubień

Co ty pierdolisz cucku...
Jak Shavkat czeka od roku na rywala..

Odpowiedz 2 polubień