Michael "Venom" Page

Michael „Venom” Page miał kilka gorzkich słów komentarza na temat Colby’ego Covingtona. Brytyjczyk odniósł się do jego sposobu promowania walk, w tym ostatnich przygód z Leonem Edwardsem.

Popularny „MVP” jako wieloletni gwiazdor Bellatora zadebiutował w UFC w marcu na gali UFC 299. Zdominował wtedy w stójce bezradnego Kevina Hollanda i wygrał decyzją sędziowską. Na następnego oponenta kreował Iana Garry’ego, lecz Irlandczyk zbył Page’a jako sklasyfikowanego niżej od niego w rankingu dywizji półśredniej.

W tym właśnie rankingu miejsce 4. zajmuje Colby „Chaos” Covington, na temat którego Michael „Venom” Page wypowiedział się dla kanału UFC w serwisie YouTube. „Venom” przyznał, że promowanie walki przez wyzywanie przeciwnika, czy obrażanie jego rodziny jest dla niego nieakceptowalne:

Nienawidzę tego gościa. Z wielką radością wymierzę mu kopa w twarz. […] Uważam, że jest fałszywy. Po prostu nie wydaje się być porządnym gościem. Ostatnio z jego powodu podniosła się dyskusja na temat tego, o czym fighterzy powinni bądź nie powinni mówić w stosunku do rywala. Ludzie teraz dokopują się dosyć głęboko, mówią o czyichś żonach, matkach, ojcach, a on był do tego pierwszym chętnym. Mnie się to po prostu nie podoba.

Pochodzę ze środowiska sztuk walki, nie jest to sposób, w jaki prowadzimy rywalizację. Myślę, że on za bardzo stara się pozostać na czasie. Chociaż uprawiamy bardzo ciężką dyscyplinę sportu, powinniśmy pokazać, że jesteśmy prawdziwymi sportsmenami.

Colby Covington ostatnio w oktagonie pojawił się w grudniu na UFC 296, kiedy decyzyjnie przegrał z mistrzem Leonem Edwardsem, dodatkowo zmotywowanym obraźliwymi słowami Colby’ego na temat jego ojca. W tej chwili „Chaos” przepycha się słownie w mediach z Ianem Garrym – panowie mogliby się zmierzyć końcem czerwca na UFC 303, pod warunkiem, że obie strony wreszcie na to przystaną.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,721 komentarzy 26,940 polubień
Avatar of DanteV
DanteV

BAMMA
Bantamweight

784 komentarzy 725 polubień

A kto by mu kopa nie wymierzył z chęcią :D?

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Kraver
Kraver

KSW
Light Heavyweight

5,887 komentarzy 17,093 polubień

Większej podpowiedzi iż gimmick Kolby jest z WWE nie mógł dać. Każdy kto się spina o zachowanie konfitursona jest albo głupi albo niedoinformowany. Chłop to robi dla $ a negatywne emocje sprzedają się lepiej i tyle.

Odpowiedz 1 Like